Povezane vesti
Protest „Svi kao jedan - 1 od 5 miliona”
Politika 22.04.2019
Na protestu „Svi kao jedan - 1 od 5 miliona” u Beogradu danas je predstavljen tim za pregovore s vlastima na tri teme: „zarobljeni mediji, zloupotreba REM i neregularni izborni uslovi”, prenosi Tanjug. Glumac Branislav Lečić pozvao se na spremnost za… »
Pregovarački tim "1 od 5miliona" za "Blic" o protestima, dijalogu i predlogu da ko ne izađe na izbore - bude kažnjen
Blic 22.04.2019
Želimo dijalog s predstavnicima vlasti tokom kojeg ćemo konačno doći do najboljih sistemskih, a ne navijačkih rešenja. Do rešenja koja će podjednako pogađati i vlast i opoziciju i biti osnova za opstanak društva i države. Ovako za "Blic" članovi… »
Tim za dijalog
Danas 22.04.2019
Komentar Na protestu „Jedan od pet miliona – Svi kao jedan“ objavljen je sastav pregovaračkog tima stručnjaka i vanstranačkih ličnosti koji su spremni da sa predstavnicima vlasti pokrenu dijalog o pitanjima važnim za Srbiju. U Savezu za Srbiju su kao tri… »
Vesti dana »

Detalji požara u Batajnici: Vatra buknula u blizini vrtića, ekipe na terenu
Nova pre 6 minutajoš 16 povezanih

RZS: Novi Zakon o statistici je pravni osnov za otvaranje Poglavlja 18
Insajder pre 46 minutajoš 2 povezane