Povezane vesti

“I ja sam verovatno na njemu” Dodik poručio da postoji spisak s 300 ljudi koji šire ruski uticaj

“I ja sam verovatno na njemu” Dodik poručio da postoji spisak s 300 ljudi koji šire ruski uticaj

Blic 23.04.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da ima informacije da je u Sarajevu, pod rukovodstvom jednog Britanca, čije mu je ime poznato, formiran centar za sprečavanje ruskog malignog uticaja. – Jedno odeljenje je u Tirani, drugo u… »
Dodik raskrinkao britansku obaveštajnu mrežu u BiH: Dali 6 miliona funti za centar koji se bori protiv ruskog uticaja

Dodik raskrinkao britansku obaveštajnu mrežu u BiH: Dali 6 miliona funti za centar koji se bori protiv ruskog uticaja

Kurir 23.04.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik razotkrio je delovanje britanske špijunske mreže na Balkanu i otkrio do sada nepoznate detalje o vezi Republike Srpske i Rusije. Dodik je, gostujući u "Ćirilici", ostavio voditelja Milomira Marića bez… »
Dodik otkriva: U Sarajevu formiran centar za sprečavanje ruskog uticaja, vodi ga Britanac

Dodik otkriva: U Sarajevu formiran centar za sprečavanje ruskog uticaja, vodi ga Britanac

Večernje novosti 23.04.2019
Dodik je izjavio da ima informacije da je u Sarajevu, pod rukovodstvom jednog Britanca, čije ime mu je poznato, formiran centar za sprečavanje takozvanog ruskog malignog uticaja, za šta je šest miliona funti dala britanska vlada. Predsedavajući… »
Dodik otkrio britanski antiruski štab u Sarajevu

Dodik otkrio britanski antiruski štab u Sarajevu

Sputnik 23.04.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da ima informacije da je u Sarajevu, pod rukovodstvom jednog Britanca, čije ime mu je poznato, formiran centar za sprečavanje takozvanog ruskog malignog uticaja, za šta je šest miliona funti… »
Dodik u "Ćirilici" raskrinkao britansku špijunsku mrežu na Balkanu i po prvi put, progovorio o vezama Republike Srpske i…

Dodik u "Ćirilici" raskrinkao britansku špijunsku mrežu na Balkanu i po prvi put, progovorio o vezama Republike Srpske i…

Alo 23.04.2019
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik razotkrio je delovanje britanske špijunske mreže na Balkanu i otkrio do sada nepoznate detalje o vezi Republike Srpske i Rusije. Dodik je, gostujući u "Ćirilici", ostavio voditelja Milomira Marića bez teksta… »

Vesti dana »