Povezane vesti
Zaev najavio 'čistke u vlasti'
Slobodna Evropa 23.04.2019
Premijer Severne Makedonije i lider Socijaldemokratskog saveza (SDSM) Zoran Zaev izjavio je u ponedeljak uveče da je primljena poruka građana koji zbog nezadovoljstva radom vlasti u velikom broju nisu izašli na predsedničke izbore i najavio "čistku"… »
Zaev primio poruku nezadovoljnih građana i najavio čistke u vlasti
Novi magazin 23.04.2019
Premijer Severne Makedonije i lider SDSM Zoran Zaev izjavio je sinoć da je primljena poruka građana koji zbog nezadovoljstva radom vlasti u velikom broju nisu izašli na predsedničke izbore i najavio "čistku" funkcionera. "Poruka je da ima nezadovoljsta… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Tuga u Čileu: Spasioci pronašli tela četiri od pet rudara zatrpanih u rudniku bakra
Telegraf pre 2 satajoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana