Povezane vesti
Kuburović: Neophodno uvođenje doživotnog zatvora
Politika 23.04.2019
Ministarka pravde Nela Kuburović izjavila je da je uvođenje doživotne kazne zatvora neophodno za najteža krivična dela, kao što su teško ubistvo i silovanje dece i napomenula da za neka od takvih dela neće postojati mogućnost uslovnog otpusta. Kuburović… »
Doživotni zatvor za ubice dece, trudnica, za terorizam i genocid
Politika 23.04.2019
Najstroža kazna neće moći da se izrekne osobi koja nije napunila 21 godinu. – Predviđeno strože kažnjavanje za povratnike, ali i za pripremanje ubistva. Nacrtom izmena i dopuna Krivičnog zakonika (KZ) koje je Ministarstvo pravde juče objavilo na svom… »
Vesti dana »
Izbori u Mađarskoj! CIK objavila rezultate: Ubedljiva pobeda Petera Mađara, Orban priznao "bolan poraz": Ovako će biti podeljeni mandati
Kurir pre 1 danjoš 245 povezanih
Loša vest za Zvezdu: Hapoel srušio Makabi u Beogradu za plej-of Evrolige
Nova pre 4 satijoš 44 povezane
Kriza na Bliskom istoku: Tramp najavio blokadu Ormuskog moreuza posle neuspelih pregovora u Pakistanu
Euronews pre 1 danjoš 58 povezanih
Crvena zvezda dobila lošu vest iz Evrolige: Željko gledao kako se njegov kum raduje u Pioniru
Mondo pre 1 danjoš 40 povezanih


