Povezane vesti

Preminuo šmeker iz filma "Lajanje na zvezde": Igor Pervić (52) pronađen mrtav u svom stanu

Preminuo šmeker iz filma "Lajanje na zvezde": Igor Pervić (52) pronađen mrtav u svom stanu

Telegraf 23.04.2019
Rođen je u Beogradu 29. oktobra 1967. godine, a u ispovestima je otvoreno pričao o tome kako je počeo da uzima drogu. Srpski glumac Igor Pervić preminuo je jutros - u utorak, 23. aprila - u 52. godini, u svom stanu. Od zlatnog dečka domaće… »
Igor je bio zavisnik od heroina, menjali su mu krv, jedva je ostao živ, a ovu poruku je uputio mladima posle pakla kroz koji…

Igor je bio zavisnik od heroina, menjali su mu krv, jedva je ostao živ, a ovu poruku je uputio mladima posle pakla kroz koji…

Telegraf 23.04.2019
- Otišao sam u London na detoksikaciju i za 24 sata pod anestezijom, promenili su mi krv, izvukli sve otrove i blokirali centre u mozgu kako ne bih mogao ništa da osetim ako ponovo uzmem drogu– ispričao je Pervić jednom prilikom. Srpski glumac Igor… »
Preminuo Igor Pervić

Preminuo Igor Pervić

Mondo 23.04.2019
Srpski glumac preminuo u 52. godini. Glumac Igor Pervić preminuo je jutros u u svom stanu, posle duge i teške bolesti, prenose domaći mediji. Od glumca kojeg su mnogi nazivali "zlatim dečkom" domaće kinematografije prva se oprostila devojka na… »
Igor Pervić je sa devojkom Jovanom Petrović preko noći spakovao kofere i napustio grad, za to je imao i dobar razlog

Igor Pervić je sa devojkom Jovanom Petrović preko noći spakovao kofere i napustio grad, za to je imao i dobar razlog

Blic 23.04.2019
Glumac Igor Pervić i njegova devojka glumica Jovana Petrović u jednom trenutku odlučili su da beogradski asflat sa kog su oboje potekli zamene seoskom idilom. Preselili su se u Baćevac. Njihovi najbliži su bili u potpunom šoku a glumac je uživao u… »
Preko noći je spakovao kofere i napustio grad: Igor Pervić se sa Čkaljinom unukom preselio u Baćevce, a za to je imao i…

Preko noći je spakovao kofere i napustio grad: Igor Pervić se sa Čkaljinom unukom preselio u Baćevce, a za to je imao i…

Kurir 23.04.2019
Glumac Igor Pervić, koji je preminuo posle druge bolesti u 52. godini, vodio je veoma buran život koji je imao svoje padove i uspone. Pošto se razveo od Jelena Tinska, s kojom je bio veoma kratko u braku, sa devojkom glumica Jovanom Petrović, unukom… »
Preminuo glumac Igor Pervić

Preminuo glumac Igor Pervić

Sputnik 23.04.2019
Glumac Igor Pervić preminuo je u 52. godini života u 8 časova i 30 minuta u svom stanu, javili su beogradski mediji. Glumio je u mnogim filmovima kao što su „Crni bombarder“, „Lajanje na zvezde“, „Bure baruta“, „Sivi dom“ i poznatim… »
Preminuo glumac Igor Pervić

Preminuo glumac Igor Pervić

N1 Info 23.04.2019
Glumac Igor Pervić preminuo je u 52. godini, u svom stanu. Rođen je u Beogradu 29. oktobra 1967. godine Glumio je u mnogim filmovima kao što su "Crni bombarder", "Lajanje na zvezde", "Bure baruta", "Sivi dom" i poznatim serijama "Ranjenik", "Vuk… »
Muka mi je od javnosti, povukao sam se i prija mi: Evo šta je Igor Pervić govorio u svom poslednjem intervjuu!

Muka mi je od javnosti, povukao sam se i prija mi: Evo šta je Igor Pervić govorio u svom poslednjem intervjuu!

Kurir 23.04.2019
Igor Pervić umro je jutros u svom stanu u 8.30 časova posle duge bolesti. On je poznat po brojnim ulogama, a svoju poslednju ulogu odigrao je u seriji Radoša Bajića "Šifra Despot", a samo nekoliko meseci ranije i u seriji Dragana Bjelogrlića… »
Komšije otkrivaju kako je glumac provodio poslednje dane: Igor Pervić nije izlazio iz kuće, živeo je kod majke, a on se…

Komšije otkrivaju kako je glumac provodio poslednje dane: Igor Pervić nije izlazio iz kuće, živeo je kod majke, a on se…

Kurir 23.04.2019
Igor Pervić je umro jutros u stanu svoje majke Lidije Pilipenko, u Beogradu, nakon teške bolesti. Komšije ga poslednjih meseci nisu viđale, te govore da je retko kada izlazio iz kuće. Prema pričama iz komšiluka, njegova majka Lidija Pilipenko je… »
Preminuo srpski glumac: Igor Pervić (52) pronađen mrtav u svom stanu

Preminuo srpski glumac: Igor Pervić (52) pronađen mrtav u svom stanu

Večernje novosti 23.04.2019
Pervić je rođen Beogradu 29. oktobra 1967. godine i završio je Fakultet dramskih umetnosti. Posle duge i teške bolesti, glumac Igor Pervić preminuo je u utorak jutro 23. aprila u 8.30 u svom stanu, potvrdili su Tanjugu u Pervićevoj porodici. Pervić… »
S Jovanom se preselio u Baćevac i potpuno promenio život: Čkaljina unuka je volela samo Igora, a od njega se oprostila…

S Jovanom se preselio u Baćevac i potpuno promenio život: Čkaljina unuka je volela samo Igora, a od njega se oprostila…

Kurir 23.04.2019
Naš glumac Igor Pervić preminuo je u 52. godini jutros u 8.30 u svom stanu. Od zlatnog dečka domaće kinematografije, Igor Pervić je brzo postao neko čije se ime, nažalost, povezuje sa teškim drogama. Prva se od njega oprostila bivša devojka… »

Vesti dana »