Povezane vesti

"Na kašičicu me je hranila, nisam mogao da idem sam ni u WC": Igor je vodio tešku borbu sa drogom, a ova žena mu je bila…

"Na kašičicu me je hranila, nisam mogao da idem sam ni u WC": Igor je vodio tešku borbu sa drogom, a ova žena mu je bila…

Telegraf 23.04.2019
- Ona me je hranila, nisam mogao da idem sam u WC. Mogao sam da jedem samo jogurt, na kašičicu me hranila - pričao je Pervić u svojoj ispovesti. Poznati srpski glumac Igor Pervić preminuo je u uorak ujutru, 23. aprila, u 52. godini života. Zlatni… »
Jelena Tinska, bivša žena preminulog glumca Igora Pervića: Tu ljubav želim da zaboravim, svesno je uništio svoj život!

Jelena Tinska, bivša žena preminulog glumca Igora Pervića: Tu ljubav želim da zaboravim, svesno je uništio svoj život!

Telegraf 23.04.2019
- Sa Igorom nisam u kontaktu od 2000. godine, kada smo se i rastali. Ponosim se svojim ljubavima, ali bih ovu htela da zaboravim - kaže glumica. Pokojni glumac Igor Pervić koji je 23. aprila ujutru preminuo u 52. godini, kratko je bio oženjen glumicom… »
Sa 7 godina je počeo da glumi, a sa 13 ušao u kandže droge: Turbulentan život Igora Pervića bacio je senku na sva njegova…

Sa 7 godina je počeo da glumi, a sa 13 ušao u kandže droge: Turbulentan život Igora Pervića bacio je senku na sva njegova…

Blic 23.04.2019
Glumac Igor Pervić preminuo je jutros oko 8.30 u svom stanu, u 52. godini života. Igor je rođen 30. oktobra 1967. godine u Beogradu. Majka mu je balerina Lidija Pilipenko, a otac je bio pozorišni kritičar Muharem Pervić. Poznati glumac sa sedam… »
Igor Pervić je odrastao sa majkom, a mnogi ne znaju da je njegov otac bio naš poznati umetnik

Igor Pervić je odrastao sa majkom, a mnogi ne znaju da je njegov otac bio naš poznati umetnik

Blic 23.04.2019
Glumac Igor Pervić preminuo je jutros u 52. godini, nakon duge borbe sa teškim malignim tumorom, a mnogi nisu upoznati sa činjenicom ko je bio njegov otac. Otac pokojnog glumca Igora Pervića bio je naš poznati esejista, književni i pozorišni… »
Bio je miljenik žena: Ovo su velike ljubavi Igora Pervića, jedna se emotivnom porukom oprostila od glumca (foto)

Bio je miljenik žena: Ovo su velike ljubavi Igora Pervića, jedna se emotivnom porukom oprostila od glumca (foto)

Večernje novosti 23.04.2019
Tokom života, on je imao nekoliko ljubavi, a otvoreno je pričao da je sa 17 godina upoznao devojku nepoznatu javnosti, koja ga je uvukla u "svet droge" Poznati glumac Igor Pervić preminuo je u utorak 23. aprila u 52. godini, a bio je miljenik svih… »

Vesti dana »