Povezane vesti
Osvojio je 768 miliona dolara u igri na sreću i postao paranoičan: Imate osećaj da vas ceo svet juri
Telegraf 24.04.2019
Mladić je opisao šta proživljava otkad je dobio ogromnu sumu novca. Manuel Franko, 24-godišnjak iz američke savezne države Viskonsin, osvojio je 768 miliona dolara u igri na sreću "Pauerbol", što je treća najveća isplata u istoriji SAD. - Počeo sam da… »
Treća najveća isplata u SAD: Mladić iz Viskonsina na lutriji osvojio 768 miliona dolara (video)
Blic 23.04.2019
Manuel Franko, 24-godišnjak iz američke savezne države Viskonsin, osvojio je 768 miliona dolara u igri na sreću "Pauerbol", što je treća najveća isplata u istoriji SAD. - Počeo sam da ludim. Pogledao sam u brojeve i poklapali su se. Srce je počelo da mi… »
Vesti dana »
Oglasilo se Ministarstvo spoljnih poslova Srbije nakon dočeka uz Tompsona u Zagrebu: "Sve učestalije isticanje simbola iz Drugog svetskog rata u Hrvatskoj"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Ujedinjeni protiv fašizma: Zagreb nije i neće biti kulisa za normalizaciju ustaštva
Danas pre 4 satijoš 1 povezana





