Povezane vesti

Oglasio se i Tomić: Budućnost pokušala da uzme titulu, a da ne igra košarku

Oglasio se i Tomić: Budućnost pokušala da uzme titulu, a da ne igra košarku

Mozzart sport 24.04.2019
”Mene su na poluvremenu sprečili da uđem u tunel. Prišla su mi dvojica i pljuvala me direktno u lice i opet nisam reagovao na to. Napadali su igrače, gađali su članove Zvezdine uprave”. Držao je Milan Tomić sportsko dostojanstvo tokom… »
Trener crvene zvezde konačno otkrio nepoznate detalje: Pljuvali su me, ali sam ćutao

Trener crvene zvezde konačno otkrio nepoznate detalje: Pljuvali su me, ali sam ćutao

Hot sport 24.04.2019
Tokom čitave finalne serije, Milan Tomić je pažnju pokušavao da usmeri sa priča o atmosferi na košarkaški teren, a kada je serija okončana pobedom njegove ekipe 3-2 u seriji protiv Budućnosti, šef stručnog štaba crveno-belih je otkrio šta se… »
"Prišla su mi: Dvojica..." Milan Tomić otvorio dušu o paklu u "morači": Hteli su da dobiju titulu, ne da igraju za nju

"Prišla su mi: Dvojica..." Milan Tomić otvorio dušu o paklu u "morači": Hteli su da dobiju titulu, ne da igraju za nju

Sportal blic 24.04.2019
Držao je trener KK Crvena zvezda Milan Tomić sportsko dostojanstvo tokom kompletne finalne serije ABA lige i nije želeo da govori o pričama koje nemaju veze s košarkom, ali je onda rešio da otvori dušu i iznese detalje iz svog ugla. Tokom… »
Tomić: Prišla su mi dvojica i pljuvala me direktno u lice i opet nisam reagovao... Hteli su da dobiju titulu, a da ne igraju…

Tomić: Prišla su mi dvojica i pljuvala me direktno u lice i opet nisam reagovao... Hteli su da dobiju titulu, a da ne igraju…

Sportski žurnal 24.04.2019
Nova Godina je prošla, prošlo je vreme davanja poklona, pa im nećemo poklanjati ni titulu - naveo je strateg Crvene zvezde. Kada je sve prošlo - progovorio je i trener Crvene zvezde Milan Tomić. Prilikom gostovanja na RTS-u naveo je da je do sada… »
Tomić: Hteli su titulu, a da ne igraju košarku

Tomić: Hteli su titulu, a da ne igraju košarku

Mondo 24.04.2019
Trener Crvene zvezde gostovao je u Jutarnjem programu RTS i još jednom se osvrnuo na finale plej-ofa ABA lige, naročito na gostovanje u Podgorici. "Dvojica su me pljunula sa 30 centimetara". Milan Tomić izjavio je da je košarkaški klub Crvena zvezda… »

Vesti dana »