Povezane vesti
Akcija "Negujmo srpski jezik": Spas našeg bogatstva
Večernje novosti 24.04.2019
Obeležena četvrta godišnjica značajne akcije "Negujmo srpski jezik" . Gujon: Milozvučan jezik, poput srpskog, grehota je kvariti lošim govorom. KULTURA govora u javnom prostoru i našim institucijama, školama, na ulici nije na zavidnom nivou. To je… »
Vukosavljević: Kultura govora nije u zavidnom stanju
Danas 24.04.2019
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević izjavio je danas da kultura govora nije u zavidnom stanju, ali da je samo postojanje te teme na javnoj sceni znak da je urađen veliki posao. „Kultura govora nije u zavidnom stanju, ni u medijama, ni u… »
Vukosavljević: Kultura govora nije u zavidnom stanju, dobro što postoji ta tema
N1 Info 24.04.2019
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević izjavio je da kultura govora nije u zavidnom stanju, ali da je samo postojanje te teme na javnoj sceni znak da je urađen veliki posao. "Kultura govora nije u zavidnom stanju, ni u medijima, ni u javnom… »
Vesti dana »
Uživo Ministarka Đedović se obraća nakon sastanka a sa timovima za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje
Telegraf pre 5 minutajoš 31 povezana
Novi rat zemalja koje je Tramp "pomirio"! Kraljevska vojska digla borbene avione, ispaljene rakete, ima mrtvih, roditelji u panici trče po decu u školu (video)
Kurir pre 45 minutajoš 33 povezane
Važno obaveštenje za Beograđane, a tiče se legalizacije: Ovo su uslužni centri u opštinama za pomoć građanima
Kurir pre 10 minutajoš 23 povezane





