Povezane vesti
Putin: Rusija ne želi da stvara probleme rukovodstvu Ukrajine
RTS 24.04.2019
Predsednik Rusije Vladimir Putin kaže da je neprihvatljivo da stanovnici Donjecka i Luganska nemaju prava, ali i da Moskva ne želi da stvara probleme novom ukrajinskom rukovodstvu, prenosi Rojters. Vladimir Putin je prethodno potpisao odluku kojom se… »
Putin: Nećemo praviti probleme novom ukrajinskom predsedniku, ali...
Vesti online 24.04.2019
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da je neprihvatljivo da stanovnici ukrajinskih regiona Donjeck i Lugansk nemaju prava, ali i dodao da Moskva ne želi da stvara probleme novom ukrajinskom rukovodstvu, preneo je Rojters. Putin je prethodno… »
Rusija nudi državljanstvo stanovnicima pobunjenih ukrajinskih regiona
N1 Info 24.04.2019
Predsednik Rusije Vladimir Putin potpisao je dekret o ubrzavanju rešavanja zahteva za rusko državljanstvo Ukrajinaca koji žive u pobunjenim regionima u istočnoj Ukrajini. Navedeno je da će zahtevi Ukrajinaca iz Donjecke i Luganske oblasti biti… »
Vesti dana »

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice u Novom Sadu: Preminuo tinejdžer
BBC News pre 1 satjoš 61 povezana

I danas u Beogradu i drugim gradovima odata pošta stradalima u padu nadstrešnice
Euronews pre 1 satjoš 71 povezana

U Novom Sadu okupljanje ispred škole koju je pohađao poginuli mladić, u Nišu policija obezbeđuje Oficirski dom
Blic pre 33 minutajoš 36 povezanih

Sud u Kočanima odredio 30-dnevni pritvor za 13 osoba, među kojima i bivšem ministru Krešniku Bektešiju
Beta pre 2 satajoš 19 povezanih