Povezane vesti
Oglasila se Kežmanova prva žena povodom vesti da fudbaler čeka peto dete: Dok se ona sudi s njim, on uživa sa novom ženom!
Svet & Skandal 24.04.2019
Emilija, prva supruga fudbalera Mateje Kežmana s kojom ima troje dece prokomentarisala je činjenicu da on čeka peto dete sa drugom suprugom Tarom Šumonjom. Iako se sude zbog neisplaćenih alimentacija za njihovo troje dece, Emilija je ipak Mateji poželela… »
Mateja Kežman čeka peto dete, a njegova prva supruga sa kojom se sudi je to prokomentarisala ovim rečima
Blic 24.04.2019
Emilija Kežman, koja s Matejom ima troje dece, kaže da je ne zanima život bivšeg supruga, ali da je čula da čeka prinovu. Bivši fudbaler Mateja Kežman čeka peto dete sa sadašnjom suprugom Tarom Šumonjom, a njegova prva supruga Emilija Kežman mu je… »
Vesti dana »
Opozicione stranke u Zrenjaninu: Smrt mladića u Linglongu slika uslova rada i bezbednosti
Pravo u centar pre 22 minutajoš 44 povezane
Ben Gvir nakon pogibije četiri izraelska vojnika: Ceo Liban mora da gori
RTV pre 12 minutajoš 19 povezanih
MUP upozorava građane na novu fišing prevaru koja se širi putem aplikacije Mesindžer
Glas Šumadije pre 22 minutajoš 18 povezanih
Barbarez otkrio šta je rekao igračima Bosne u svlačionici: "Imate sat vremena da..."
Telegraf pre 1 minutjoš 40 povezanih



