Povezane vesti
„Matis”: 20 pogona, 1.100 zaposlenih, jedina fabrika na Balkanu za sve četiri kategorije nameštaja
RINA 25.04.2019
Ivanjica – Postoji li sigurna, utabana staza da se u Srbiji, u malom broju godina, stvari ugledna fabrika sa hiljadu radnika? Da, to bi mogla da bude kompozicija sastavljena od mnogo truda, stručnosti i jedne mere sreće. - Ja sam u posao ušao posle… »
Vesti dana »
![Zelenski: Ruski dron oštetio strukturu reaktora u Černobilju, nije zabeležen povećan nivo radijacije](https://nstatic.net/668/38981668enxyib.jpg)
Zelenski: Ruski dron oštetio strukturu reaktora u Černobilju, nije zabeležen povećan nivo radijacije
Beta pre 26 minutajoš 56 povezanih
![Marš prema Kragujevcu – studenti nastavljaju put iz Čumića, Jagodine i Knića, iz Beograda krenuo štafetni maraton](https://nstatic.net/209/38981209vjwhyp.jpg)
Marš prema Kragujevcu – studenti nastavljaju put iz Čumića, Jagodine i Knića, iz Beograda krenuo štafetni maraton
RTS pre 38 minutajoš 14 povezanih
![Vojvodina je Srbija! Objavljen tekst narodne deklaracije koja će biti usvojena na Sretenje: Ovo su pet ključnih tačaka](https://nstatic.net/065/38981065jvzkhb.jpg)
Vojvodina je Srbija! Objavljen tekst narodne deklaracije koja će biti usvojena na Sretenje: Ovo su pet ključnih tačaka
Kurir pre 2 minutajoš 9 povezanih
![Srpska: Policija pretražuje jezero Drenova u potrazi za osumnjičenim Selimovićem](https://nstatic.net/230/38981230uesrzo.jpg)
Srpska: Policija pretražuje jezero Drenova u potrazi za osumnjičenim Selimovićem
RTV pre 1 satjoš 12 povezanih