Povezane vesti
I Kinezi bi da grade garaže u Novom Sadu
RTS 25.04.2019
Pet stranih kompanija je zainteresovano za koncesiju nad državnim apotekama u Novom Sadu. Kineska kompanija želi da gradi četiri garaže, stiglo je sedam ponuda za rešavanje energetske efikasnosti "Spensa", a počeće i parterno uređenje centra Novog Sada… »
Vučević: Odustali smo od rušenja SPENS-a, nema podrške javnosti za rušenje
N1 Info 25.04.2019
Ne postoji podrška javnosti za rušenje Sportskog i poslovnog centra Vojvodina (SPENS) i zato se ide u pravcu da se on sačuva, rekao je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, predstavljajući pristigle ponude za poboljšanje energetske efikasnosti tog… »
Vesti dana »
Vasiljević o ubistvu na Senjaku: Svi policajci koji su imali veze sa tim biće procesuirani, nema zaštićenih
Radio 021 pre 9 minutajoš 36 povezanih
Tužilaštvo ispituje da li je Boske prao pare; dat nalog jedinici za finansijske istrage da se utvrdi poreklo imovine osumnjičenog za ubistvo Nešovića!
Blic pre 1 satjoš 77 povezanih
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate do kraja maja 2026
Naslovi.ai pre 4 satijoš 31 povezana
MUP uputio hitnu depešu organizacionim jedinicama: Ivica Dačić potpisao - evo šta je zabranjeno policijskim službenicima
Euronews pre 1 satjoš 17 povezanih



