Povezane vesti

"Nije pitanje života i smrti": Bivši trener Budućnosti progovorio posle svega: Žao mi je...

"Nije pitanje života i smrti": Bivši trener Budućnosti progovorio posle svega: Žao mi je...

Sportal blic 25.04.2019
Nakon što je ekipa Budućnosti u skandaloznom finalu ABA lige poražena od Crvene zvezde (3:2 u pobedama) sada već bivši trener Podgoričana Jasmin Repeša u pismu javnosti oprostio se od nekadašnjeg kluba. - Pre svega, želim da zahvalim svima na… »
Konačno, Repeša - O traumama i lepim uspomenama...

Konačno, Repeša - O traumama i lepim uspomenama...

Sportske.net 25.04.2019
Bivši trener Budućnosti prvi put se oglasio posle ostavke koju je podneo posle debakla u majstorici finalne serije plej-ofa ABA lige. Odlučujuću utakmicu u Beogradu, koja je zbog incidenatra počela sa sat zakašnjenja, Budućnost je izgubila sa… »
Repeša: Ostavljena trauma, ne samo meni...

Repeša: Ostavljena trauma, ne samo meni...

N1 Info 25.04.2019
Doskorašnji trener Budućnosti Jasmin Repeša saopštenjem na sajtu Podgoričanima se oglasio prvi put od završetka finalne serije ABA lige sa Crvenom zvezdom. ‚Crveno-beli‘ su trijumfom u majstorici stigli do titule regionalnog šampiona, a finalnu… »
Oglasio se i Repeša: Finalna serija je ostavila traume svima

Oglasio se i Repeša: Finalna serija je ostavila traume svima

Večernje novosti 25.04.2019
Kao čovek nisam opravdao ni ono što se dešavalo na trećoj utakmici. Način na koji je finale završeno je ostavilo traume svima u klubu - kaže Repeša. Posle ubedljivog poraza u petom meču finalne serije ABA lige od Crvene zvezde Jasmin Repeša se… »
Oglasio se i Repeša: Dobio sam traumu od pete utakmice, nisam opravdavao ni ono u Podgorici

Oglasio se i Repeša: Dobio sam traumu od pete utakmice, nisam opravdavao ni ono u Podgorici

Hot sport 25.04.2019
Par dana nakon zvanične informacije da je hrvatski stručnjak napustio Budućnost, Jasmin Repeša se i oglasio. Nije detaljnije ulazio u razloge odlaska, ali je iskoristio priliku da se zahvali čelnicima Podgoričana i ekipi. Buran kraj sezone imala je… »
Oglasio se Jasmin Repeša: Istraumirani smo, sport nije pitanje života i smrti

Oglasio se Jasmin Repeša: Istraumirani smo, sport nije pitanje života i smrti

Mozzart sport 25.04.2019
Hrvatski strateg kaže da je bilo i njegovih grešaka. Prvi put od završetka finalne plej-of serije Jadranske lige, u javnosti se oglasio sada već bivši trener Budućnosti, Jasmin Repeša. Hrvatski stručnjak je posle majstorice u Beogradu odbio da… »

Vesti dana »