Povezane vesti

I fudbaler zvezde poslao poruku: Jedan je Ilić kapiten! (foto-ubod)

Hot sport pre 27 dana
Sjajan gest napravili su navijači Crvene zvezde juče na stadionu ‘Rajko Mitić’. Gest poštovanja su Delije putem transparenta iskazale kapitenu Partizana Saši Iliću. Redak primer u 160 utakmica dugoj tradiciji rivalstva dva najveća srpska tima. Potez navijača Crvene zvezde ispratio je i kapiten... »

Saša Ilić se zahvalio navijačima Zvezde

B92 pre 27 dana
B92: Saša Ilić se zahvalio navijačima Zvezde
Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić zahvalio se navijačima Crvene zvezde na transparentu kojim su mu odali poštovanje.
"U svakom kukolju žita ima, dobar kapiten, najgoreg tima! Saša Ilić, živeli", bilo je istaknuto večeras bilo na severnoj tribini stadiona "Rajko Mitić". "To mi je određeni dokaz da sam sve ove godine koje sam proveo u Partizanu... »

Saša Ilić se zahvalio navijačima Zvezde na transparentu (FOTO)

Vesti online pre 27 dana
Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić zahvalio je navijačima Crvene zvezda na transparentu kojim su mu odali poštovanje.
Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić zahvalio je navijačima Crvene zvezda na transparentu kojim su mu odali poštovanje. "U svakom kukolju žita ima, dobar kapiten najgoreg tima! Saša Ilić, živeli", bilo je istaknuto sinoć bilo na... »

Poslednji ples kapitena: Partizan takvih majstora nema!

Mondo pre 28 dana
Saša Ilić u četvrtak je igrao poslednji "večiti derbi" u karijeri. Nije pobedio, ali...
"U svakom kukolju žita ima, dobar kapiten najgoreg tima. Saša Ilić, živeli!", pisalo je na transparentu koji je tokom prvog poluvremena 160. "večitog derbija" istaknut na severnoj tribini stadiona "Rajko Mitić". Ovu parolu... »

Ilić o transparentu navijača zvezde: Hvala im za lep gest u mom poslednjem derbiju

Večernje novosti pre 28 dana
To je jedno veliko poštovanje prema meni i zahvalan sam im na tome - rekao je kapiten Partizana i dodao da mu je ovo poslednji duel sa večitim rivalom kao igraču
Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić zahvalio se navijačima Crvene zvezda na transparentu kojim su mu odali poštovanje. "U svakom kukolju žita ima, dobar kapiten, najgoreg tima! Saša Ilić, živeli", bilo je istaknuto večeras bilo... »

Zato je kapiten Partizana zaslužio transparent na severu! Veliki i u porazu: Evo šta je Saša Ilić rekao o poruci delija

Blic sport pre 28 dana
Fudbaler Partizana Saša Ilić bio je ponosan što su mu navijači Zvezde posvetili transparent, što se do sada nije dešavalo u srpskom fudbalu da simpatizeri jednog kluba veličaju igrača večitog rivala. - To mi je određeni dokaz da sam sve ove godine u dresu Partizana bio korektan prema navijačima... »

I ovo smo doživeli na večitom derbiju: "Delije" imale poruku za Sašu Ilića /foto/ /video/

Blic sport pre 28 dana
Navijači Crvene zvezde su tokom "večitog derbija" sa Partizanom imali poruku za kapitena crno-belih Saši Iliću. Naime, u jednom trenutku je osvanuo transparent "U svakom kukolju žita ima, dobar kapiten najgoreg tima, Saša Ilić, živeli" - poruka je "delija". Legendarni kapiten Partizana je ušao u... »

Navijači Zvezde posvetili transparent Saši Iliću

Večernje novosti pre 28 dana
U svakom kukolju žita ima, dobar kapiten najgoreg tima! Saša Ilić, živeli - pisalo je na transparentu, koji su razvili navijači domaćeg tima na severnoj tribini
Navijači Crvene zvezde su na 160. večitom derbiju istakli parolu posvećenu kapitenu Partizana Saši Iliću. - U svakom kukolju žita ima, dobar kapiten najgoreg tima! Saša Ilić, živeli - p isalo je na transparentu, koji su razvili... »
©2019 Netmark d.o.o.