Povezane vesti

Veselin Vujović podneo ostavku u Železničaru posle poraza od Vojvodine

Veselin Vujović podneo ostavku u Železničaru posle poraza od Vojvodine

Radio 021 26.04.2019
Legendarni Veselin Vujović podneo je ostavku na mesto trenera rukometaša Železničara, objavio je niški klub. Vujović se na takav potez odlučio nakon poraza u Novom Sadu od Vojvodine 23:22 i zbog velikih finansijskih problema unutar kluba, bez… »
Šok u Nišu: Vujović napustio Železničar, jer igrači nemaju para za sok!

Šok u Nišu: Vujović napustio Železničar, jer igrači nemaju para za sok!

Hot sport 26.04.2019
Činilo se da bi vedro nebo najzad moglo da osvane nad srpskim rukometom, a danas je iz pravca Niša stigao novi ‘pljusak’. Niški član Superlige Železničar ušao je ambiciozno u novi projekat ove godine, a za trenera je doveden legendarni Veselin… »
Veselin Vujović napustio Niš: Igrači nemaju za sok ili čokoladu, degradiran sam i kao čovek i kao trener

Veselin Vujović napustio Niš: Igrači nemaju za sok ili čokoladu, degradiran sam i kao čovek i kao trener

Mozzart sport 26.04.2019
Rukometna legenda podnela ostavku na mesto šefa stručnog štaba Železničara. Zapretio je odlaskom u slučaju poraza na gostovanju kod Vojvodine u Novom Sadu. Pomislili su mnogi da je samo hteo da razmrda ekipu. A Veselin Vujović je ozbiljan čovek… »
Vujović posle ostavke u Nišu: Kako da motivišem igrača da gine ako tog dana nije jeo ili treba da ga izbace iz stana

Vujović posle ostavke u Nišu: Kako da motivišem igrača da gine ako tog dana nije jeo ili treba da ga izbace iz stana

Sportski žurnal 26.04.2019
Ugrozio sam zdravlje, porodični mir i mislim da je ostavka najbolje rešenje – ističe Veselin Vujović. Ostavku na mesto trenera niškog Železničara je na neki način Veselin Vujović najavio i uoči puta u Novi Sad, kada je igračima rekao da će… »
Vujović otišao iz Niša i izneo šokantne detalje

Vujović otišao iz Niša i izneo šokantne detalje

Sportske.net 26.04.2019
Veselin Vujović više nije trener Železničara. Jedan od najboljih rukometaša svih vremena Veselin Vujović otišao je iz Niša gde je do juče trenirao Železničar. On se na takav potez odlučio nakon novog poraza svog tima, ovoga puta od Vojvodine u… »
Vujović napustio Niš: Igrači nemaju za sok...

Vujović napustio Niš: Igrači nemaju za sok...

Mondo 26.04.2019
Rukomet u Srbiji iz dana u dan sve dublje tone... Veselin Vujović je dao ostavku na mestu trenera niškog Železničara nakon iznenađujućeg poraza svoje ekipe od Vojvodine u Novom Sadu. Legenda domaćeg rukometa je povukla neočekivan potez budući da… »
Pozajmljivao novac igračima, pa mu: Puk'o film Veselin Vujović napustio klub: Degradiran sam i kao čovek i kao trener

Pozajmljivao novac igračima, pa mu: Puk'o film Veselin Vujović napustio klub: Degradiran sam i kao čovek i kao trener

Sportal blic 26.04.2019
Ni godinu dana nije proveo na klupi niškog Železničara, a poznati rukometaš i trener Veselin Vujović odlučio je da podnese ostavku. Razlog su, kako kaže, loši rezultati u poslednja četiri kola plej-ofa Superlige, ali i loša finansijska i… »

Vesti dana »