Povezane vesti
Ambasada Jugoslavije u Bonu pred prodajom
Večernje novosti 26.04.2019
Savet ministara Bosne i Hercegovine odobrio je zajedničku prodaju zgrade ambasade bivše SRFJ u Bonu za 3,75 miliona evra. SARAJEVO - Savet ministara Bosne i Hercegovine odobrio je zajedničku prodaju zgrade ambasade bivše SRFJ u Bonu za 3,75 miliona evra… »
Ambasada Jugoslavije u Bonu pred prodajom
RTV 26.04.2019
SARAJEVO - Savet ministara Bosne i Hercegovine odobrio je zajedničku prodaju zgrade ambasade bivše SRFJ u Bonu za 3,75 miliona evra. Za objekat ambasade "velike Jugoslavije" nije zainteresovana nijedna od država sukcesora, navedeno je u saopštenju Saveta… »
Vrtoglava cena: Na prodaju zgrada Ambasade bivše SFRJ u Bonu
Blic 26.04.2019
Savet ministara Bosne i Hercegovine je na današnjoj telefonskoj sednici doneo odluku da se proda zgrada Ambasade bivše SFRJ u Bonu. Kako je saopšteno iz Saveta ministara BiH, odluka je donesena na predlog Ministarstva inostranih poslova BiH, a zgrada će… »
Vesti dana »
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 27 povezanih
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 26 povezanih
Vučić: Postoje tri opcije za NIS, 15. januar krajnji rok za rešenje
Forbes pre 14 minutajoš 21 povezana
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji sa preko 32.000 prijava u prva tri dana
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 44 povezane
Međunarodna nevladina organizacija Srbiju svrstala u kategoriju „pod represijom“
Danas pre 1 satjoš 18 povezanih



