Povezane vesti

Sobarica iz Hrvatske: Kad sam čula da će ovog leta dovesti Srpkinje, dala sam otkaz!

Sobarica iz Hrvatske: Kad sam čula da će ovog leta dovesti Srpkinje, dala sam otkaz!

Večernje novosti 26.04.2019
Ugostitelji u Hrvatskoj će, zbog manjka radne snage, zaposliti i radnice koje dolaze iz Srbije, što je naišlo na bes jednog broja zaposlenih, a ima i onih koji su zbog toga dali otkaz. SPLIT - Ugostitelji u Hrvatskoj će, zbog manjka radne snage… »
Dovode nam Srpkinje da rade, kako možeš njima platiti?! Odmah sam dala otkaz! - Hrvati besni!

Dovode nam Srpkinje da rade, kako možeš njima platiti?! Odmah sam dala otkaz! - Hrvati besni!

Alo 26.04.2019
Ugostitelji u Hrvatskoj će, zbog manjka radne snage, zaposliti i radnice koje dolaze iz Srbije, što je naišlo na bes jednog broja zaposlenih, a ima i onih koji su zbog toga dali otkaz. Neimenovana bivša sobarica za Slobodnu Dalmaciju ispričala je da… »
Hrvatske sobarice revoltirane dovođenjem radnica iz Srbije

Hrvatske sobarice revoltirane dovođenjem radnica iz Srbije

RTV 26.04.2019
SPLIT - Ugostitelji u Hrvatskoj će, zbog manjka radne snage, zaposliti i radnice koje dolaze iz Srbije, što je naišlo na bes jednog broja zaposlenih, a ima i onih koji su zbog toga dali otkaz. Neimenovana bivša sobarica za Slobodnu Dalmaciju… »
Bes u Hrvatskoj zbog zapošljavanja Srpkinja

Bes u Hrvatskoj zbog zapošljavanja Srpkinja

Mondo 26.04.2019
Ugostitelji u Hrvatskoj će, zbog manjka radne snage, zaposliti i radnice koje dolaze iz Srbije, što je naišlo na bes jednog broja zaposlenih, a ima i onih koji su zbog toga dali otkaz. Foto: Guliver/Getty images, diego_cervo Neimenovana bivša sobarica… »
Sobarica iz splita ne krije bes: Dovode Srpkinje da rade! Čim sam čula, dala sam otkaz!

Sobarica iz splita ne krije bes: Dovode Srpkinje da rade! Čim sam čula, dala sam otkaz!

Kurir 26.04.2019
Ugostitelji u Hrvatskoj će, zbog manjka radne snage, zaposliti i radnice koje dolaze iz Srbije, što je naišlo na bes jednog broja zaposlenih, a ima i onih koji su zbog toga dali otkaz. Neimenovana bivša sobarica za Slobodnu Dalmaciju ispričala je da… »
Sobarice u Hrvatskoj pobesnele: "Dovode Srpkinje za 63.000 dinara, daju im smeštaj, a nama ne mogu podići platu!"

Sobarice u Hrvatskoj pobesnele: "Dovode Srpkinje za 63.000 dinara, daju im smeštaj, a nama ne mogu podići platu!"

Telegraf 26.04.2019
"Čuj, sezonke iz Srbije?! Ma otići će im i one kad iskuse leto u njihovom hotelu. I onda još kukaju kako nema radnika, kako svi odoše u Nemačku" Nije tajna da Hrvatska ima veliki problem sa nedostatkom radne snage, ove godine, primorana je da uvozi… »

Vesti dana »