Povezane vesti
UN: Jemen zatvorio 2.000 migranata, među njima 400 djece
Al Jazeera 27.04.2019
Vlasti migrante drže na otvorenim nogometnim igralištima i u vojnom kampu, saopćila je Mežunarodna organizacija za migracije. Jemenske vlasti su u Adenu su od nedelje uhapsile više od 2.000 migranata, među kojima je 400 dece, saopštio je portparol… »
UN: Jemenske vlasti uhapsile 2.000 migranata, među kojima 400 dece
Danas 26.04.2019
Jemenske vlasti su u Adenu, od nedelje, uhapsile preko 2000 migranata, među kojima je 400 dece, saopštio je danas portparol UN Stefan Dižarik. On je rekao da je Internacionalna organizacija za migracije „vrlo zabrinuta“ zbog uslova u kojima vlasti drže… »
Vesti dana »
Bosanac nakon usvajanja Rezolucije o Srbiji: Jedini način kako izaći iz pat pozicije - pravedni izbori
N1 Info pre 1 satjoš 42 povezane
Cene nafte skočile nakon Trampove izjave o kraju prekida vatre sa Iranom
N1 Info pre 6 satijoš 36 povezanih
Nastavljeno vanredno zasedanje Skupštine Srbije: Na dnevnom redu 18 tačaka (video)
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih
(Video) Egipat grmi posle eliminacije: "Pokrali su nas!" Ceo svet priča o suđenju protiv Argentine
Dnevnik pre 1 satjoš 45 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Tramp nakon susreta sa Zelenskim: Rusija i Ukrajina će postići dogovor, taj dogovor se već dugo razrađuje
RTV pre 3 satajoš 28 povezanih


