Povezane vesti
Mediji: Stručnjaci upozoravaju na nove napade ISIL-a
Al Jazeera 28.04.2019
Britanski Telegraph prenosi neimenovane izvore koji tvrde da su pripadnici grupe svoju pažnju usmjerili na napade širom svijeta. Stručnjaci upozoravaju da će pripadnici skupine Islamska država Irak i Levant (ISIL) izvesti nove napade u popularnim… »
Stručnjaci upozoravaju: Ovo su buduće mete džihadista
Blic 28.04.2019
Propast kalifata "Islamske države" otvorio je put za dodatne napade na turiste u južnoj Aziji i istočnoj Africi, poput onih u Šri Lanki, piše list "Sandej telegraf" pozivajući se na obaveštajne izvore. List navodi da zvaničnici strahuju da džihadisti… »
Spremaju se teroristički napadi na poznata letovališta?
Vesti online 28.04.2019
Neke poznate turističke destinacije su potencijalne mete za nove terorističke napade, poput onih na Šri Lanki, piše "Sandej telegraf", pozivajući se na izvore u obaveštajnim službama. Prema podacima sagovornika lista, nakon pada Islamske države na… »
Vesti dana »
Najmanje 23 osobe povređene u zemljotresu jačine 7,5 stepeni na severu Japana
RTV pre 19 minutajoš 32 povezane
Nastavljen i završen meč u Nišu: Čukarički savladao Radnički 2:1 uprkos prekidu zbog nestanka struje
Serbian News Media pre 3 minutajoš 38 povezanih
BLOG UŽIVO Odloženo suđenje studentima uhapšenim nakon Vidovdanskog protesta
Nova pre 5 satijoš 29 povezanih
Zelenski: Ukrajini nedostaje 800 miliona dolara za kupovinu američkog oružja
Politika pre 24 minutajoš 89 povezanih




