Povezane vesti
Glumac koji je glumio kriminalca izboden u Napulju
Al Jazeera 29.04.2019
Ukrajinski glumac Artem Tkačuk je igrao ulogu mladog napuljskog kriminalca u ekranizaciji romana pisca Roberta Savijana. Ukrajinski glumac Artem Tkačuk (18), koji je igrao ulogu mladog napuljskog kriminalca u ekranizaciji romana pisca Roberta Savijana… »
Ukrajinski glumac izboden u Napulju
Novi magazin 29.04.2019
Ukrajinski glumac Artem Tkačuk (18), koji je igrao ulogu mladog napuljskog kriminalca u ekranizaciji romana pisca Roberta Savijana, izboden je u Napulju, preneli su danas italijanski mediji. Tkačuk je glumio člana bande i dilera droge u filmu "Pirane"… »
Ukrajinski glumac izboden u Napulju
N1 Info 29.04.2019
Ukrajinski glumac Artem Tkačuk (18), koji je igrao ulogu mladog napuljskog kriminalca u ekranizaciji romana pisca Roberta Savijana, izboden je u Napulju, preneli su italijanski mediji. Tkačuk je glumio člana bande i dilera droge u filmu "Pirane", rađenom… »
Vesti dana »

Zelenski posle telefonskog razgovora sa Trampom najavio odlazak u Vašington
Radio 021 pre 8 minutajoš 28 povezanih

Demoliran kafić “Skver” u Brđanima, vlasnik sumnja na politički motiv
Serbian News Media pre 2 satajoš 4 povezane

Crta podnela tri krivične prijave u vezi sa protestima u Novom Sadu, Beogradu i Vrbasu
Danas pre 58 minutajoš 18 povezanih

Sastanak Trampa i Putina na Aljasci: napredak u dijalogu, bez dogovora o prekidu rata u Ukrajini
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 71 povezana

Vremenska prognoza Srbije: Vrelo i suvo vreme danas, promena i pad temperature od nedelje
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 31 povezana