Povezane vesti

Kada sam video ta dva pogleda, rekao sam mu stavi prsten i vodi je kući: Aco Pejović je kumovao Prijinoj i Filipovoj ljubavi…

Kada sam video ta dva pogleda, rekao sam mu stavi prsten i vodi je kući: Aco Pejović je kumovao Prijinoj i Filipovoj ljubavi…

Kurir 29.04.2019
Aleksandra Prijović udala se za Filipa Živojinovića 21. juna prošle godine, a 6. marta na svet je donela sina Aleksandra. Aco Pejović kumovao je njihovoj ljubavi, a pevač je iz prve ruke otkrio da je to bila ljubav na prvi pogled. Međutim… »
"Stvoreni su jedno za drugo": Aco Pejović kumovao Aleksandri i Filipu, a sad je otkrio šta im je poručio kada ih je prvi put…

"Stvoreni su jedno za drugo": Aco Pejović kumovao Aleksandri i Filipu, a sad je otkrio šta im je poručio kada ih je prvi put…

Blic 29.04.2019
Pevač Aco Pejović pred kamerama je otkrio kako se njegova kuma Aleksandra Prijović snašla u prvim nedeljama majčinstva. Aco Pejović govorio je o tome kakva je Aleksandra Prijović kao majka, te imao samo reči hvale za pevačicu, a otkrio je i kako… »
Ovo niste znali o Aleksandri Prijović: Kum otkrio veliku istinu o njoj!

Ovo niste znali o Aleksandri Prijović: Kum otkrio veliku istinu o njoj!

Svet & Skandal 29.04.2019
Venčani kum Aleksandre Prijović, Aco Pejović otkrio je kako se pevačica ponaša kada se kamere ugase! On je otkrio kako je prvi put upoznao svoju mlađu koleginicu, današnju kumu. “To neko prvo upoznavanje je bilo kada je bila u jednom takmičenju… »

Vesti dana »