Povezane vesti

Babiš: Povlačenje iz EU bilo bi smrtonosno za Češku

Babiš: Povlačenje iz EU bilo bi smrtonosno za Češku

RTV 30.04.2019
PRAG - Premijer Češke Andrej Babiš rekao je da je dobro što je Češka deo Evropske unije i istakao da bi njeno povlačenje iz Unije bilo smrtonosno za Češku. Babiš je naveo da je članstvo u Uniji Češkoj donelo 741 milijardu kruna (28,9… »
Češki premijer: Čegzit bi bio smrtonosan

Češki premijer: Čegzit bi bio smrtonosan

N1 Info 30.04.2019
Češki premijer Andrej Babiš upozorio je povodom 15 godina članstva Češke u Evropskoj uniji da bi Čegzit bio smrtonosan i ocenio da su i Britanci odlučili da napuste Uniju "na osnovu lažnih vesti" i samo zato što nisu imali prave informacije… »
Premijer Češke Babiš: Čegzit bi bio smrtonosan

Premijer Češke Babiš: Čegzit bi bio smrtonosan

Danas 30.04.2019
Češki premijer Andrej Babiš upozorio je povodom 15 godina članstva Češke u Evropskoj uniji da bi Čegzit bio smrtonosan i ocenio da su i Britanci odlučili da napuste Uniju „na osnovu lažnih vesti“ i samo zato što nisu imali prave informacije… »

Vesti dana »