Povezane vesti
Pariska policija na nogama, izbila tuča sa žutim prslucima: Prvomajski miting pretvorio se u obračun, uhapšeno 165…
Kurir 01.05.2019
Francuska policija sukobila se sa učesnicima protesta u parizu koji su na njih bacali kamenice, palili gume i razbijali automobile, a tom prilikom uhapšeno je oko 165 osoba. Na ulicama se okupilo hiljade učesnika građana koji su tako obeležavali dan… »
Haos u Parizu: Sukob "Žutih prsluka" i policije (FOTO,VIDEO)
Vesti online 01.05.2019
Tokom demonstracija u Parizu, koje su prerasle u nerede, uhapšeno je 35 osoba. Kasnije su učesnici protesta počeli da bacaju flaše i kamenje na policiju, dok je policija odgovorila pendrecima, suzavcem i dimnim bombama. Pripadnici francuskog pokreta… »
Francuska jača bezbednost za prvomajske proteste
Novi magazin 01.05.2019
Francuske vlasti najavile su pojačane bezbednosne mere za sutrašnje demonstracije za Međunarodni praznik rada, Prvi maj, a ministar unutrašnjih poslova je rekao da postoji rizik da se radikalni aktivisti pridruže antivladinim demonstrantima iz pokreta… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Poslanici završili prepodnevni deo rasprave o izmenama seta pravosudnih zakona, nastavak u 15 časova
Insajder pre 55 minutajoš 27 povezanih
Paunović: Nema elemenata za istragu o navodnoj simulaciji upotrebe zvučnog topa
Beta pre 2 satajoš 12 povezanih
Advokat Aleksandra Radića: U pitanju je hajka, nema elemenata krivičnog dela
Danas pre 1 satjoš 24 povezane
Haland gura Norvešku na SP, ali ističe: Francuska će nas pobediti i osvojiti Mundijal
Dnevnik pre 3 satajoš 32 povezane
RHMZ izdao upozorenje: Posle podne jake grmljavine, grad i nevreme, evo ko je prvi na udaru
Dnevnik pre 2 satajoš 31 povezana



