Povezane vesti

Za ostanak radnika u Srbiji potrebno više od novca

Za ostanak radnika u Srbiji potrebno više od novca

RTS 01.05.2019
Glavni zadatak Vlade je da minimalna potrošačka korpa bude i minimalna cena rada, kaže resorni ministar Zoran Đorđević. Ukazuje da je prosečna plata u januaru iznosila 462 evra. Mi ćemo povećavati plate u skladu sa mogućnostima, rekao je… »
Mihajlović: Svi smo mi radnici

Mihajlović: Svi smo mi radnici

N1 Info 01.05.2019
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da 1. maj, Praznik rada, ne treba da bude jedini dan u kojem se razgovara o pravima radnika, već da svi poslodavci i država moraju da rade na njihovom poboljšanju… »
Đorđević: Da se minimalna potrošačka korpa izjednači s minimalnom cenom rada

Đorđević: Da se minimalna potrošačka korpa izjednači s minimalnom cenom rada

N1 Info 01.05.2019
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da će glavni zadatak aktuelne vlade biti da se cena minimalne potrošačke korpe izjednači za minimalnom cenom rada i dodao da standard radnika u Srbiji možda… »
Cilj države - da minimalna plata dosegne mini korpu

Cilj države - da minimalna plata dosegne mini korpu

Mondo 01.05.2019
Glavni zadatak aktuelne vlade će biti da se cena minimalne potrošačke korpe izjednači za minimalnom cenom rada, kaže ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević. Foto: MONDO, Lana Stošić Ilustracija Ministar… »
Čestitke povodom Međunarodnog praznika rada

Čestitke povodom Međunarodnog praznika rada

RTS 01.05.2019
Državni funkcioneri čestitali su građanima Međunardoni praznik rada. Ministar za rad, borčka i socijalna pitanja Zoran Đorđević čestitao je 1. maj i poželeo da građani "zajedno sa Vladom Srbije, nastave da grade modernu, uspešnu i ekonomski… »
Đorđević: Postignuti dobri rezultati, možemo biti zadovoljni

Đorđević: Postignuti dobri rezultati, možemo biti zadovoljni

Dnevnik 01.05.2019
BEOGRAD: Ministar za rad, zapošljanje, boračka i socijalna pitanja i član predsedništva Srpske napredne stranke Zoran Đorđević ocenio je da su građani Srbije napravili prave političke izbore i da danas mogu da budu zadovoljni jer su postignuti… »
Đorđević: Razvili smo svest kod radnika da moraju da znaju svoja prava

Đorđević: Razvili smo svest kod radnika da moraju da znaju svoja prava

Radio 021 01.05.2019
Ministar za rad, zapošljavanje, socijalna i boračka pitanja Zoran Đorđević poručio je danas da se "polako, ali sigurno" razvija svest kod građana da moraju da znaju svoja prava, da zahtevaju da ih poslodavci prijave kako bi imali zdravstveno i… »
Đorđević: Razvili smo svest kod radnika da moraju da znaju svoja prava

Đorđević: Razvili smo svest kod radnika da moraju da znaju svoja prava

Novi magazin 01.05.2019
Ministar za rad, zapošljavanje, socijalna i boračka pitanja Zoran Đorđević poručio je danas da se "polako, ali sigurno" razvija svest kod građana da moraju da znaju svoja prava, da zahtevaju da ih poslodavci prijave kako bi imali zdravstveno i… »
Đorđević: Razvili smo svest kod radnika da moraju da znaju svoja prava

Đorđević: Razvili smo svest kod radnika da moraju da znaju svoja prava

N1 Info 01.05.2019
Ministar za rad, zapošljavanje, socijalna i boračka pitanja Zoran Đorđević poručio je da se "polako, ali sigurno" razvija svest kod građana da moraju da znaju svoja prava, da zahtevaju da ih poslodavci prijave kako bi imali zdravstveno i penziono… »
Loše vreme pokvarilo promajski uranak, sindikalci na protestu

Loše vreme pokvarilo promajski uranak, sindikalci na protestu

Glas Amerike 01.05.2019
Kiša i hladno vreme su pokvarile tradicionalni prvomajski uranak za izletnike, ali sindikalci iz UGS Nezavisnost su izašli ipak na ulice Beograda pod parolom “Veće plate za opstanak i ostanak”. U Hrvatskoj je ove godine izostao organizovani protest… »
Mihajlović: O pravima radnika svakog dana, ne samo 1. maja

Mihajlović: O pravima radnika svakog dana, ne samo 1. maja

Dnevnik 01.05.2019
BEOGRAD: Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaj i infrastrukture Zorana Mihajlović čestitala je danas Međunarodni dan rada, istakavši da, međutim, 1. maj ne treba da bude jedini dan kada se razgovara o pravima radnika… »
Mihajlović: Svi smo mi radnici

Mihajlović: Svi smo mi radnici

Radio 021 01.05.2019
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da 1. maj, Praznik rada, ne treba da bude jedini dan u kojem se razgovara o pravima radnika. Ocenjuje da svi poslodavci i država moraju da rade na poboljšanju… »
Zorana Mihajlović čestitala prvi maj: Svi smo mi radnici, svi smo na istom zadatku da Srbija bude bolje mesto za život

Zorana Mihajlović čestitala prvi maj: Svi smo mi radnici, svi smo na istom zadatku da Srbija bude bolje mesto za život

Kurir 01.05.2019
BEOGRAD - Ministarka gradjevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da 1. maj, Praznik rada, ne treba da bude jedini dan u kojem se razgovara o pravima radnika već da svi poslodavci i država moraju da rade na njihovom… »

Vesti dana »