Povezane vesti

Vučić: Propale moje ideje o razgraničenju, skupo će to koštati Srbiju

Vučić: Propale moje ideje o razgraničenju, skupo će to koštati Srbiju

N1 Info 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da su njegove ideje o razgraničenju na Kosovu i Metohiji propale, jer su "i naš narod i najveći deo sveta mislili drugačije". Izvor: N1 On je posle obilaska radova na mostu preko Save i Kolubare kod… »
Auto-put kroz Grdelicu polovinom maja, jaka nemačka kompanija stiže u Srbiju

Auto-put kroz Grdelicu polovinom maja, jaka nemačka kompanija stiže u Srbiju

RTV 03.05.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će auto-put kroz Grdeličku klisuru na Koridoru 10 biti otvoren 15, 16. ili 17. maja. On je najavio i dolazak jedne od tehnološki najnaprednijih nemačkih kompanija u Srbiju. Takođe… »
Gradnja mosta na Koridoru 11 u završnici, ostao još metar i po da se spoji

Gradnja mosta na Koridoru 11 u završnici, ostao još metar i po da se spoji

RTS 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji mosta preko Save i Kolubare na deonici auto-puta E-763 od Surčina do Obrenovca, na Koridoru 11. Sa ponosom mogu da kažem da spajamo dve obale Save, od danas, pa narednih sedam dana… »
Vučić: Autoput Obrenovac - Čačak otvaramo za mesec dana, a Grdelicu sredinom maja

Vučić: Autoput Obrenovac - Čačak otvaramo za mesec dana, a Grdelicu sredinom maja

Blic 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji mosta preko Save i Kolubare, na deonici auto-puta E-763 od Surčina do Obrenovca na Koridoru 11. - Sa ponosom želim da kažem da spajamo dve obale Save u narednih sedam dana… »
Vučić: Moje ideje o razgraničenju propale, to će skupo koštati Srbiju za 20, 30 ili 50 godina

Vučić: Moje ideje o razgraničenju propale, to će skupo koštati Srbiju za 20, 30 ili 50 godina

Beta 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da su njegove ideje o razgraničenju na Kosovu i Metohiji propale jer su "i naš narod i najveći deo sveta mislili drugačije". On je posle obilaska radova na mostu preko Save i Kolubare kod Obrenovca… »
Vučić: Moje ideje o razgraničenju propale, to će skupo koštati Srbiju za 20, 30 ili 50 godina

Vučić: Moje ideje o razgraničenju propale, to će skupo koštati Srbiju za 20, 30 ili 50 godina

IndeksOnline 03.05.2019
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da su njegove ideje o razgraničenju na Kosovu i Metohiji propale jer su “i naš narod i najveći deo sveta mislili drugačije”. On je posle obilaska radova na mostu preko Save i… »
Vučić: Moje ideje o razgraničenju propale, to će skupo koštati Srbiju

Vučić: Moje ideje o razgraničenju propale, to će skupo koštati Srbiju

Slobodna Evropa 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da su njegove ideje o razgraničenju na Kosovu propale jer su "i naš narod i najveći deo sveta mislili drugačije". On je posle obilaska radova na mostu preko Save i Kolubare kod Obrenovca ocenio da… »
Vučić uživo iz Obrenovca, obilazi radove: Veličanstven objekat, ponosan sam na sve koji rade na ovom projektu! U narednih 7…

Vučić uživo iz Obrenovca, obilazi radove: Veličanstven objekat, ponosan sam na sve koji rade na ovom projektu! U narednih 7…

Kurir 03.05.2019
BEOGRAD - Ovo je veličanstven objekat, ponosan sam na sve koji rade na ovom projektu, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazeći jutros radove na izgradnji mosta preko Save i Kolubare. Reč je o mostu na deonici auto-puta E-763 od Surčina… »
"Most kod Obrenovca znači život za zapadnu Srbiju"

"Most kod Obrenovca znači život za zapadnu Srbiju"

Mondo 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji mosta preko Save i Kolubare na deonici autoputa E-763 od Surčina do Obrenovca, na Koridoru 11. Obilasku radova prisustvuje i ambasadorka Kine Čen Bo, kao i zamenik gradonačelnika… »
Vučić u Obrenovcu: Potpisali smo kredit sa Kinezima i za prugu, od Beograda do Novog Sada za manje od 40 minuta, a do…

Vučić u Obrenovcu: Potpisali smo kredit sa Kinezima i za prugu, od Beograda do Novog Sada za manje od 40 minuta, a do…

Kurir 03.05.2019
BEOGRAD - Potpisali smo kredit sa Kinezima i za prugu! Od centra Beograda do centra Novog Sada za manje od 40 minuta, a do Subotice za sat i po - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Obrenovcu posle obilaska radova na mostu koji će spojiti… »
Vučić: Autoput Obrenovac - Čačak biće otvoren u narednih mesec i po dana

Vučić: Autoput Obrenovac - Čačak biće otvoren u narednih mesec i po dana

N1 Info 03.05.2019
Autoput od Obrenovca do Čačka biće otvoren u narednih mesec i po dana, dok će deonica od Surčina do Obrenovca, koja uključuje i most na ušću Kolubare u Savu, koja spaja dva autoputa, biti završena pre kraja godine, izjavio je danas predsednik… »
Vučić: Sredinom meseca gotovi radovi u Grdelici, uskoro završetak i ostalih deonica puteva

Vučić: Sredinom meseca gotovi radovi u Grdelici, uskoro završetak i ostalih deonica puteva

Danas 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će sredinom maja biti završeni radovi u Grdeličkoj klisuri, čime će konačno biti završen južni krak Koridora 10 prema Makedoniji i da će za mesec i po dana biti otvoren i autoput izmedju… »
Važno za koridor 10 Vučić: Auto-putem kroz Grdelicu već od polovine maja! Novo tehnološko čudo stiže u Srbiju, jedna…

Važno za koridor 10 Vučić: Auto-putem kroz Grdelicu već od polovine maja! Novo tehnološko čudo stiže u Srbiju, jedna…

Kurir 03.05.2019
OBRENOVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će auto-put kroz Grdeličku klisuru na Koridoru 10 biti otvoren 15, 16. ili 17. maja. Takođe, najavio je da će istočni krak Koridora 11 prema Bugarskoj biti otvoren za tri meseca… »
Vučić: Gondola će biti jedna od najznačajnijih i najlepših atrakcija u Beogradu

Vučić: Gondola će biti jedna od najznačajnijih i najlepših atrakcija u Beogradu

Danas 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da će kada bude izgrađena, gondola na Kalemegdanu biti jedna od najznačajnijih i najlepših atrakcija Beograda. On je odbacio kritike opozicije povodom tog projekta navodeći da oni „ne znaju“ gde se… »

Vesti dana »