Povezane vesti

Sahranjena ideja o razgraničenju, Vučić kaže - koštaće nas

Sahranjena ideja o razgraničenju, Vučić kaže - koštaće nas

N1 Info 03.05.2019
Posle izjave ministra odbrane Aleksandra Vulina da bi Srbija, citiramo, "trebalo što pre da se razgraniči sa Šiptarima", predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je njegova ideja o razgraničenju propala kao i da će to skupo koštati Srbiju… »
Vučić: Moja ideja o razgraničenju propala, to će nas skupo koštati

Vučić: Moja ideja o razgraničenju propala, to će nas skupo koštati

OK radio 03.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je žaljenje što je njegova ideja o konačnom uspostavljanju kompromisne granice između Srba i Albanaca propala. Kako je naveo, ideja je propala jer je naš narod mislio drugačije, a to će nas, uveren je… »
Vučić: Ideja o razgraničenju odbačena, to će nas skupo koštati

Vučić: Ideja o razgraničenju odbačena, to će nas skupo koštati

RTV 03.05.2019
OBRENOVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je danas žaljenje što je njegova ideja o konačnom uspostavljanju kompromisne granice između Srba i Albanaca propala, jer je naš narod mislio drugačije, a to će nas, uveren je, skupo koštati… »
"Ideje o razgraničenju su propale": Vučić o Kosovu: To će nas skupo koštati za dve do tri decenije

"Ideje o razgraničenju su propale": Vučić o Kosovu: To će nas skupo koštati za dve do tri decenije

Blic 03.05.2019
Ja se ne zalažem za nezavisno Kosovo u njegovim granicama, moje ideje su propale, jer je naš narod mislio drugačije i deo sveta je mislio drugačije, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - To će skupo da nas košta. Ne danas, ne sutra, ali… »
Kosovo i Metohija glavna tema razgovora: Predsednik Srbije se sastaje sa Salvinijem, pa sa Mogerini

Kosovo i Metohija glavna tema razgovora: Predsednik Srbije se sastaje sa Salvinijem, pa sa Mogerini

Blic 02.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se 8. maja u Rimu sa potpredsednikom vlade Italije Mateom Salvinijem, potvrđeno je Tanjugu iz dva diplomatska izvora. Tema njihovog razgovora biće Kosovo i Metohija. Prema istim izvorima, predsednik Srbije… »

Vesti dana »