Povezane vesti
Oslobođena i druga žena optužena za ubistvo polubrata Kim Džong Una: Srećna izašla iz malezijskog zatvora
Telegraf 03.05.2019
Indonežanka Siti Aisja, koja je optužena zajedno sa Huongovom, puštena je u martu nakon što su tužioci neočekivano povukli optužnicu za ubistvo protiv nje. Prevodilac iz vijetnamske ambasade u Maleziji Maridam Jakfar izjavila je da je Vijetnamka Doan Ti… »
Oslobođena i druga osumnjičena za ubistvo polubrata Kim Džong Una
Slobodna Evropa 03.05.2019
Vijetnamka uhapšena u okviru istrage o ubistvu Kim Džong Nama, polubrata severnokorejskog lidera Kim Džong Una, opuštena je iz zatvora, rekao je njen advokat, prenosi Beta. Kim Džong Nam je ubijen nervnim agensom na aerodromu u Kuala Lumpuru u februaru… »
Vesti dana »
Protest u Beogradu: Akademska zajednica neće ćutati ni odustati od podrške studentima
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih
Beogradski centar za ljudska prava: Policijsko zlostavljanje studentkinje pokušava da se okonča bez utvrđivanja odgovornosti policije
Nova ekonomija pre 24 satajoš 43 povezane
VJT objavilo kompletnu analizu dokaza u vezi sa odbacivanjem dela krivične prijave protiv Veselina Milića
RTS pre 24 satajoš 23 povezane
Obustavljen saobraćaj na auto-putu zbog sudara dva šlepera kod Šimanovaca
Beta pre 6 satijoš 41 povezana



