Povezane vesti

Vučić o krivcima za propast rešenja za Kosovo, a ne precizira šta je tačno nudio

Vučić o krivcima za propast rešenja za Kosovo, a ne precizira šta je tačno nudio

N1 Info 05.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će Kosovo u budućnosti dobiti nezavisnost i suverenost na celoj teritoriji, ali ne zato što će on da ga prizna, već zato što nije prošlo rešenje koje je on nudio. On, međutim, nije precizirao… »
Vučić: Za plan o Kosovu ne znaju, ali ipak traže moju glavu

Vučić: Za plan o Kosovu ne znaju, ali ipak traže moju glavu

Večernje novosti 05.05.2019
Predsednik Vučić o licemerju dela opozicije i pritiscima stranih obaveštajnih službi. KAKO drugačije nazvati nego apsolutnim licemerjem da oni koji su me napadali zbog plana za Kosovo i Metohiju i odbacivali ga, sada tvrde da za njega nisu ni znali… »
Vučić: Kosovo će u budućnosti dobiti nezavisnost na celoj svojoj teritoriji

Vučić: Kosovo će u budućnosti dobiti nezavisnost na celoj svojoj teritoriji

Moj Novi Sad 05.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će Kosovo u budućnosti dobiti nezavisnost i suverenost na celoj teritoriji, ali ne zato što će on da ga prizna, već zato što nije prošlo rešenje koje je on nudio. On, međutim, nije precizirao… »
Vučić uživo najavio novu veliku investiciju: Jedna moćna kompanija izabrala je baš Srbiju! Za 10 dana otvaramo i Grdelicu…

Vučić uživo najavio novu veliku investiciju: Jedna moćna kompanija izabrala je baš Srbiju! Za 10 dana otvaramo i Grdelicu…

Kurir 05.05.2019
BEOGRAD - Za 10 dana otvaramo Grdeličku klisuru i kompletan južni krak Koridora... Mnogo sam i srećan i ponosan, mnogo se radujem... - rekao je predsednik države Aleksandar Vučić u televizijskom uključenju uživo iz Predsedništva na Andrićevom… »
Vučić: Kosovo će dobiti nezavisnost na celoj teritoriji, ali ne mojom krivicom

Vučić: Kosovo će dobiti nezavisnost na celoj teritoriji, ali ne mojom krivicom

N1 Info 05.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će Kosovo u budućnosti dobiti nezavisnost i suverenost na celoj teritoriji, ali ne zato što će on da ga prizna, već zato što nije prošlo rešenje koje je on nudio. On, međutim, nije precizirao… »
Vučić: Kosovo će u budućnosti dobiti pun suverenitet, ali ne zbog mog priznanja

Vučić: Kosovo će u budućnosti dobiti pun suverenitet, ali ne zbog mog priznanja

Slobodna Evropa 05.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će Kosovo u budućnosti dobiti nezavisnost i suverenost na celoj teritoriji, ali ne zato što će on da ga prizna već zato što nije prošlo rešenje koje je on nudi, ali ne preciziravši šta je tačno… »
Vučić o rešenju koje je nudio za Kosovo: Što ste ga onda napadali od prvog momenta? Pa glavu ste mi otkinuli, a niste ni…

Vučić o rešenju koje je nudio za Kosovo: Što ste ga onda napadali od prvog momenta? Pa glavu ste mi otkinuli, a niste ni…

Kurir 05.05.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da je apsolutno licemerje to što sada oni koji su ga napadali zbog njegovog plana za Kosovo i Metohiju i odbacivali taj plan sada tvrde da nisu ni znali za taj plan. View this post on… »
Vučić: Kosovo će u budućnosti dobiti pun suverenitet

Vučić: Kosovo će u budućnosti dobiti pun suverenitet

Danas 05.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će Kosovo u budućnosti dobiti nezavisnost i suverenost na celoj teritoriji, ali ne zato što će on da ga prizna već zato što nije prošlo rešenje koje je on nudi, ali ne preciziravši šta je tačno… »

Vesti dana »