Povezane vesti
Emotivan govor Madone na uručenju GLAAD nagrade
Dnevnik 05.05.2019
NjUJORK: Čuvenoj pevačici Madoni, pionirki u borbi za LGBT prava, uručena je nagrada "Advocate for Change" (Borac za promenu) na dodeli GLAAD Medija nagrada, povodom čega je održala uzbudljiv i emotivan govor koji je podigao publiku na noge, prenosi AP… »
Madona dobitnica nagrade aktivističke grupe za LGBTQ prava
Danas 05.05.2019
Madona, pionir u borbi za gej prava, dobila je nagradu Promotera promene za 2019. godinu na ceremoniji dodele medijiskih nagrada Gej i lezbijske alijanse protiv poruge (Glaad) i održala vatren i emocionalan govor koji je digao publiku na noge. Ceremonija… »
Madoni priznanje za tri decenije aktivističkog rada za LGBTQ zajednicu
N1 Info 05.05.2019
Madona, pionir u borbi za gej prava, dobila je nagradu Promotera promene za 2019. godinu na ceremoniji dodele medijiskih nagrada Gej i lezbijske alijanse protiv poruge (Glaad) i održala emocionalan govor koji je digao publiku na noge. Ceremonija uručenja… »
Vesti dana »

Ekskluziva Rojtersa: Ovo su svi uslovi koje je Putin postavio Ukrajini
Vesti online pre 1 satjoš 25 povezanih

Grmljavinsko nevreme tutnji ovim delovima Srbije, hladni front doneo pad temperature za 10°c: Evo šta sledi
Telegraf pre 5 minutajoš 25 povezanih

Đurić: Odluka CIK u Prištini da blokira overu Srpske liste novi pokušaj da se utiša legitiman glas Srba
Euronews pre 1 satjoš 21 povezana

Mali najavio da će marže u trgovinskim lancima biti ograničene na maksimalnih 20 odsto
Forbes pre 5 satijoš 24 povezane