Povezane vesti
Da li ste ovo znali: Beograd je hteo da gradi gondolu još 1921! Zakon o glavnom gradu uskoro u Skupštini, evo šta predviđa
Kurir 05.05.2019
BEOGRAD - Usvajanjem zakona o glavnom gradu, koji bi trebalo da se nađe na dnevnom redu Skupštine Srbije ovog meseca, Beograd će biti decentralizovan i imaće dve zone - gradsku i prigradsku, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić… »
Novim Zakonom o glavnom gradu biće omogućen brži i pravilniji razvoj prestonice: Vesić o promenama koje očekuju Beograd
Telegraf 05.05.2019
Vesić je zahvalio predsedniku Aleksandru Vučiću i premijerki Ani Brnabić, kao i ministru državne uprave i lokalne samouprave Branku Ružiću, koji su, kako je rekao, na pravi način stali iza ovog Zakona i na taj način omogućili dalji razvoj… »
Vesti dana »

'Od mog sela do Brisela': Studenti maratonci nastavili put kroz Hrvatsku do sedišta Evropske unije
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih

Nikola Jokić postigao ono što nije ni veliki Majkl Džordan: Srbin dostigao rekord star preko pola veka
Mondo pre 3 satajoš 27 povezanih

Barseloni trofej kupa kralja, Kunde junak: Postao sam fudbaler da bih doživeo ovakve utakmice
Dnevnik pre 2 satajoš 29 povezanih