Povezane vesti
Dačić: Ne bi nas bombardovali da je Putin bio predsednik 1999.
Dnevnik 05.05.2019
MOSKVA: Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da se Zapad, da je Vladimir Putin bio predsednik Rusije 1999. godine, ne bi usudio da bombarduje Srbiju. Dačić je u intervjuu za ruske Vesti rekao da Srbija pokušava da postane članica Evropske… »
Dačić: Postoji spoljni uticaj na proteste opozicije, ali neće uspeti da destabilizuju Srbiju
Beta 05.05.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da na proteste opozicije u Srbiji postoji spoljni uticaj onih koji žele da političku situaciju u zemlji predstave kao nestabilnu, ali da u tome neće uspeti. Dačić je za ruske Vesti rekao da je veoma… »
Vesti dana »

"Bojim se da se ista stvar ne ponovi": Majka devojčice koju su pokušala da otmu dva Albanca: Ne mogu da verujem da su napadači pušteni da se brane sa slobode!
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Razvela se, mužu prepustila starateljstvo, uredno plaća alimentaciju, ali kao da je troje dece ostavila u šumi!": Objava koja je posvađala Srbe
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

(Mape) šok preokret u oktobru! Nestvaran povratak leta, afrički vazduh donosi +25 stepeni! Zahlađenje će nam posle pasti teže nego ikad!
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Rajaner smanjio kapacite ka Nemačkoj za 800.000 sedišta zbog spora oko poreza
Blic pre 47 minutajoš 1 povezana

Sabotaža gasovoda Severni tok: Italijanski sud blokirao izručenje Ukrajinca koji je izvršio diverziju
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana