Povezane vesti
Izrael i Hamas postigli dogovor o prekidu vatre
Slobodna Evropa 06.05.2019
Novo nasilje između Izraelaca i Palestinaca koji je ponovno odnijelo ljudske živote, i to uglavnom civila, prekinuto je u ponedjeljak rano ujutro dogovorom kako bi se izbjegle nove žrtve i spriječilo širenje nasilja na desetljećima nemirnom i nestabilnom… »
Palestinci tvrde da je dogovoren prekid vatre u Gazi
Al Jazeera 06.05.2019
Eskalacija nasilja tokom vikenda u Pojasu Gaze i na jugu Izraela usmrtila je 24 Palestinaca i četvericu Izraelaca. Palestinski zvaničnici objavili su kako je postignut sporazum o prekidu vatre sa Izraelom kako bi se okončao val nasilja u Pojasu Gaze i na… »
Spuštanje tenzija: Nakon tri dana nasilja u Pojasu Gaze i na jugu Izraela sklopljeno primirje
Blic 06.05.2019
Talas nasilja u Pojasu Gaze i na jugu Izraela splasnuo je noćas, a palestinski zvaničnici su rekli da je Egipat posredovao u sklapanju primirja rano jutros. Nova runda sukoba počela je pre tri dana, a vrhunac se dogodio juče, kada su od raketa i… »
Vesti dana »

Nastavlja se blokada kružnog toka u Pazaru dok uhapšeni ne budu oslobođeni
N1 Info pre 10 minutajoš 46 povezanih

Tramp podigao carine, za Srbiju 35 odsto: Predsednik SAD potpisao izvršnu naredbu, evo kada stupaju na snagu
Kurir pre 0 minutajoš 46 povezanih

Najmanje 28 mrtvih i više od 150 ranjenih u ruskim napadima na Kijev
BBC News pre 1 satjoš 27 povezanih

Blagojević: Idealni scenario, pobeda i prolaz dalje, hvala publici na podršci
RTV pre 1 satjoš 34 povezane

AMSS: Pojačan saobraćaj zbog nove smene turista, vozila na graničnim prelazima čekaju oko 45 minuta
N1 Info pre 2 satajoš 17 povezanih