Povezane vesti
Srbijavode: Ne očekuju se značajniji problemi na vodotocima
Radio 021 07.05.2019
Izvršni direktor "Srbijavoda" Miloš Radovanović rekao je jutros da se prema aktuelnim prognozama RHMZ-a ne očekuju značajniji problemi na vodotocima koji se nalaze u nadležnosti tog preduzeća. Zbog obilnih padavina nivo Tamiša je proteklih dana porastao… »
Zbog obilnih padavina podigao se nivo Tamiša, a iz "Srbijavoda" otkrivaju da li nas čekaju problemi na vodotocima
Telegraf 07.05.2019
Izvršni direktor "Srbijavoda" Miloš Radovanović je za RTS rekao da neće doći do prevazilaženja vanredne odbrane od poplava. Izvršni direktor "Srbijavoda" Miloš Radovanović rekao je jutros da se prema aktuelnim prognozama RHMZ-a ne očekuju značajniji… »
Ne očekuju se značajniji problemi na vodotocima
RTS 07.05.2019
Zbog obilnih padavina nivo Tamiša, proteklih dana, porastao je za gotovo četiri metra. Kod mesta Jaša Tomić, zabeležen je vodostaj od 570 cemntimetara. Reka se na pojedinim delovima izlila. Prema aktuelnim prognozama RHMZ-a ne očekuju se značajniji… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza i uslovi saobraćaja u Srbiji početkom februara 2026.
Naslovi.ai pre 1 satjoš 32 povezane
Studenti u blokadi šetnjom obeležili Dan grada i 15 meseci od pada nadstrešnice u Novom Sadu (foto)
Blic pre 7 satijoš 24 povezane
Brujali su o njenoj vezi sa oženjenim košarkašem: Milena Ćeranić uhvaćena na utakmici, evo sa kim i koga bodri
Telegraf pre 4 satijoš 76 povezanih





