Povezane vesti
Nesreća u Moskvi: Sumnja se na grešku pilota
Južne vesti 07.05.2019
Getty Images Olupina aviona na moskovskom aerodromu Ruski istražni organi razmatraju teoriju po kojoj je greška pilota dovela do nesreće i pogibije 41 osobe na aerodromu Šeremetjevo u Moskvi. Preživeli putnici i članovi posade tvrde da je grom udario u… »
Da li su piloti odgovorni za pad aviona u Moskvi: Nadležni sastavili listu propusta koje su napravili pri sletanju (video)
Kurir 07.05.2019
Ruski istražitelji razmatraju da li je greška pilota uzrokovala nesreću u kojoj je poginula 41 osoba kada je avion zahvatio požar prilikom sletanja na moskovski aerodrom Šeremetjevo, javlja BBC. Članovi posade i putnici izvestili su kako je Suhoj… »
Vesti dana »

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

Vremenska prognoza za sredu, 20. avgust: Sunčano, temperatura do 33 stepena
Beta pre 1 satjoš 3 povezane

Ministri i funkcioneri SNS-a ispred Skupštine: Uz razgovor i utakmicu Crvene zvezde
Danas pre 1 satjoš 1 povezana