Povezane vesti
Propala ambicija mladog lidera: Makron je imao strategiju zvanu "Merkel" da osvoji Evropu, ali je umesto toga usledio "šamar"!
Pravda 07.05.2019
Predsednik Srbije u Berlinu će na skupu lidera regiona razgovarati sa Makronom i Merkelovom. Iako su kosovski mediji najavili da će na tom sastanku biti izneta prva konkretna rešenja, izvori "Blica" tvrde da je reč samo o opipavanju terena. Emanuel… »
Propala ambicija mladog lidera: Makron je imao strategiju zvanu "Merkel" da osvoji Evropu, ali je umesto toga usledio "šamar"
Blic 07.05.2019
Emanuel Makron je 2017. na vlast došao uz pomoć pro-EU retorike i anti-desničarske "karte", odlučan da preoblikuje Uniju u svoj imidž, a uz pomoć Angele Merkel. Ali njegova ambicija da produbi veze Evrope u mnogim oblastima - uključujući zajednički… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 45 povezanih

ATP turnir Belgrade Open seli se iz Beograda u Atinu u novembru 2025.
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 30 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 3 satajoš 25 povezanih

RGZ: Cene stanova u prvom tromesečju porasle 5,31 odsto u odnosu na isti period prošle godine
N1 Info pre 1 satjoš 19 povezanih