Povezane vesti

Pantić priznaje grešku, a krivi medije

Pantić priznaje grešku, a krivi medije

Večernje novosti 07.05.2019
Milojko Pantić, koji je pijan izazvao udes, obratio se javnosti otvorenim pismom. Damir Okanović: Javne ličnosti imaju višestruku odgovornost za sve što rade. Jasmina Milošević: Užasno što nema grižu savesti. PRVOG dana nakon što je izašao iz… »
Da li je trebalo da sačekamo da Pantić pregazi nečije dete

Da li je trebalo da sačekamo da Pantić pregazi nečije dete

Politika 07.05.2019
Ako je neko ko govori istinu, neka kaže javno koliko puta do sada je vozio u stanju teške alkoholisanosti, što jeste 1,73 promila alkohola u krvi, ističe Jasmina Milošević direktorka Agencije za bezbednost saobraćaja.- Milojko Pantić: Načinio sam… »
Pantić: Sramna kampanja, Milošević: Ugrozio svoj i tuđe živote

Pantić: Sramna kampanja, Milošević: Ugrozio svoj i tuđe živote

Dnevnik 07.05.2019
BEOGRAD: Milojko Pantić nakon privođenja na trežnjenje zbog vožnje pod dejstvom alkohola u otvorenom pismu javnosti navodi da ne beži od odgovornosti, da se svima izvinjava zbog toga. Tvrdi da je taj slučaj iskorišćen za “sramnu kampanju”… »
Direktorka za bezbednost Saobraćaja: Užasno je da milojko pantić ne oseća grižu savesti zbog onoga što je uradio! Smeta…

Direktorka za bezbednost Saobraćaja: Užasno je da milojko pantić ne oseća grižu savesti zbog onoga što je uradio! Smeta…

Kurir 07.05.2019
Na sreću po građane Beograda i njihovu bezbednost u saobraćaju, nemamo ni nekoliko desetina, a još manje ni nekoliko stotina slučajeva dnevno, da neko udari u policijsko vozilo sa 1,73 promila alkohola u krvi i onda krene da vozi Brankovim mostom u… »
Otvoreno pismo Milojka Pantića: Opet sam postao „Ludi Milojko“…

Otvoreno pismo Milojka Pantića: Opet sam postao „Ludi Milojko“…

Danas 07.05.2019
Ne bežim od odgovornosti za ono što sam učinio, naprotiv, napisao je u otvorenom pismu javnosti novinar Milojko Pantić koji je pre dve noći priveden na Brankovom mostu nakon što je vozio automobil u pogrešnom smeru. Otvoreno pismo javnosti… »
Milojko Pantić se izvinjava, tvrdi da se protiv njega vodi sramna kampanja

Milojko Pantić se izvinjava, tvrdi da se protiv njega vodi sramna kampanja

RTV 07.05.2019
BEOGRAD - Jutrošnje naslovne strane tabloida osvanule su kao da se radi o masovnom ubici, a ne o osobi koja je učinila jedan saobraćajni prekršaj, saopštio je danas novinar, osnivač i glavni urednik "Sportske galaksije" Milojko Pantić i istakao da… »
Otvoreno pismo Pantića: Znam odakle je stigla naredba da se prida tolika pažnja

Otvoreno pismo Pantića: Znam odakle je stigla naredba da se prida tolika pažnja

N1 Info 07.05.2019
Novinar Milojko Pantić obratio se otvorenim pismom javnosti posle, kako navodi, sramne kampanje koja je vođena protiv njega, ističući da ne beži od odgovornosti za ono što je učinio. "To činim da bih zaštitio, pre svega, svoju porodicu, a onda i… »
Milojko Pantić: Znam odakle je stigla naredba da se mom slučaju prida tolika pažnja

Milojko Pantić: Znam odakle je stigla naredba da se mom slučaju prida tolika pažnja

Radio 021 07.05.2019
Sportski komentator Milojko Pantić obratio se otvorenim pismom javnosti posle, kako navodi, sramne kampanje koja je vođena protiv njega, ističući da ne beži od odgovornosti za ono što je učinio. "To činim da bih zaštitio, pre svega, svoju… »
Milojko Pantić o incidentu: Kreten sam što sam dozvolio da se ovo desi, nisam pokušao da pobegnem

Milojko Pantić o incidentu: Kreten sam što sam dozvolio da se ovo desi, nisam pokušao da pobegnem

Večernje novosti 06.05.2019
Novinar Milojko Pantić proveo noć na trežnjenju u policijskoj stanici zbog sumnje da je izazvao udes: Malo čega se sećam, ali, srećom, ništa se ozbiljno nije desilo, nisam nikoga povredio, niti ubio. Tereti se prekršajno. POZNATI sportski… »

Vesti dana »