Povezane vesti

Stiglo moderno oružje: Ruski helikopteri - „ubice tenkova“ doleteli u Srbiju?

Stiglo moderno oružje: Ruski helikopteri - „ubice tenkova“ doleteli u Srbiju?

Večernje novosti 08.05.2019
Dva ruska helikoptera Mi- 35M i Mi-17V5 stigla su u Srbiju i biće predstavljena u petak u Nišu na vojnoj paradi povodom Dana pobede nad fašizmom. Dva ruska helikoptera Mi- 35M i Mi-17V5 stigla su u Srbiju i biće predstavljena u petak u Nišu na vojnoj… »
Jačamo udarnu moć naše avijacije! Sa ruskim "đavoljim kočijama" nema nam ravnih u regionu! (video)

Jačamo udarnu moć naše avijacije! Sa ruskim "đavoljim kočijama" nema nam ravnih u regionu! (video)

Pravda 08.05.2019
Srpska vojska se od 2012. tehnički i tehnološki ubrzano modernizuje i remilitarizuje, ocenjuje Miroslav Lazanski, vojni komentator lista "Politika". Podseća da je borbena moć Srbije namerno urušavana, ali je taj proces sada zaustavljen. - Sad idemo… »
Ruski tenk i helikopteri stigli u Srbiju

Ruski tenk i helikopteri stigli u Srbiju

RTS 08.05.2019
Dva ruska helikoptera Mi-35M i tenk T-72MS stigli su u Srbiju, javlja "Sputnjik". Biće predstavljeni u petak na vojnoj paradi u Nišu. Kako navodi Sputnjik, helikopteri poznati kao "leteće oklopnjače" i "ubice tenkova" nalaze se na aerodromu u… »
Ruske "ubice tenkova" stigle u Srbiju!

Ruske "ubice tenkova" stigle u Srbiju!

Mondo 08.05.2019
Dva ruska helikoptera Mi- 35M stigla su u Srbiju i biće predstavljena u petak, 10. maja, u Nišu na vojnoj paradi povodom Dana pobede nad fašizmom, javlja Sputnjik. Foto: YouTube/printscreen/Armss Arab Helikopteri, poznati kao "leteće oklopnjače" i… »
Glavne zvezde parade u Nišu: Na nebu i ruske "ubice tenkova"

Glavne zvezde parade u Nišu: Na nebu i ruske "ubice tenkova"

Večernje novosti 08.05.2019
Na vojno-policijskoj svečanosti "Odbrana slobode", u petak, u Nišu, helikopteri iz Rusije biće glavne zvezde. Povod Dan pobede i 20 godina od bombardovanja. RUSKI helikopteri Mi-35, poznati kao "leteće oklopnjače" i "ubice tenkova", koje Srbija… »
Vojska Srbije značajno ojačana: Jedan od najboljih tenkova na svetu stigao iz Rusije

Vojska Srbije značajno ojačana: Jedan od najboljih tenkova na svetu stigao iz Rusije

Večernje novosti 08.05.2019
Ruski tenk T-72 MS stigao je u Srbiju. Ovaj, jedan od najmoćnijih tenkova na svetu, će biti predstavljen u petak na vojnoj paradi u Nišu. Ruski tenk T-72 MS stigao je u Srbiju. Ovaj, jedan od najmoćnijih tenkova na svetu, će biti predstavljen u petak… »
Večernje Novosti: Glavne zvezde parade u Nišu biće ruski helikopteri Mi-35

Večernje Novosti: Glavne zvezde parade u Nišu biće ruski helikopteri Mi-35

Tango Six 08.05.2019
Kako u današnjem štampanom broju pišu „Večernje novosti“, na predstojećoj vojnoj paradi odnosno Prikazu sposobnosti Vojske Srbije i Ministarstva unutrašnjih poslova „Odbrana slobode“ koja će se održati u petak 10. maja u Nišu, glavne… »

Vesti dana »