Povezane vesti
Glavna opoziciona partija traži poništenje izbora u celoj Turskoj
Politika 08.05.2019
ANKARA – Glavna turska opoziciona partija danas je zatražila od vrhovnog izbornog organa u zemlji da poništi sve izborne rezultate u 39 istanbulskih distrikta kao i poslednjih predsedničkih i parlamentarnih izbora. Taj zahtev opoziciona partija podnela… »
Turska opoziciona CHP traži poništavanje Erdoganovog mandata
RTS 08.05.2019
Turska glavna opoziciona partija zatražila je poništavanje izbora u svih 39 istanbulsih distrikta kao i prošlogodišnjih parlametarnih i predsedničkih izbora, pošto je poništena njihova pobeda u borbi za gradonačenika Istanbula i naloženo je novo… »
Erdoganova "zona sumraka": Turski predsednik iznudio nove izbore u Istanbulu, ali mu se nametnula još jedna velika pretnja
Blic 08.05.2019
Turska je naredila ponavljanje izbora za gradonačelnika u Istanbulu, poništavajući retki poraz predsednika Redžepa Tajipa Erdogana. To je međutim, odmah izazvalo teške posledice po već namučenu tursku ekonomiju, bes građana, kao i nove kritike… »
Vesti dana »
Sindikati N1, Forbes, Nova.rs i Radara: Nećemo prihvatiti da novinarstvo bude bilo čiji plen
N1 Info pre 3 satajoš 35 povezanih
Tramp preti bombardovanjem Omana ako mu se 'nađe na putu' dogovora sa Iranom
BBC News pre 3 satajoš 27 povezanih
Požari širom Srbije: Lokalizovan požar na Bovanskom jezeru, teška borba u Deliblatskoj peščari
Naslovi.ai pre 56 minutajoš 30 povezanih
Ovde već pljušti! Nevreme kreće da se širi Srbijom! Evo kada nam stiže značajno osveženje
Dnevnik pre 2 satajoš 33 povezane




