Povezane vesti

Mrežu laži i prevara Filipa Gavranovića razotkrila je baš njegova supruga: Sve sumnje je povezala i shvatila šta se…

Mrežu laži i prevara Filipa Gavranovića razotkrila je baš njegova supruga: Sve sumnje je povezala i shvatila šta se…

Kurir 09.05.2019
Svedočenje Ivane Savović, sada već bivše žene stakloresca Filipa Gavranovića kome se sudi zbog ubistva prijatelja i pekara Nikole Ostojića razotkrilo je tok događaja tokom četiri dana agonije, koliko je trebalo da se makar donekle rasvetli… »
"Bio je crven, krvav, a onda se ispovraćao": Bivša žena stakloresca koji je ubio pekara otkriva sve detalje od nestanka do…

"Bio je crven, krvav, a onda se ispovraćao": Bivša žena stakloresca koji je ubio pekara otkriva sve detalje od nestanka do…

Blic 09.05.2019
Ivana Savović, bivša žena stakloresca Filipa Gavranovića, kome se sudi zbog ubistva pekara Nikole Ostojića 3. novembra 2017. godine u svojoj radnji u Resavskoj ulici u Beogradu, svedočila je u nastavku suđenja za ovaj zločin. Ona je tom prilikom… »
Suđenje staklorescu za ubistvo: Sumnjala sam, ali ništa me nisu pitali

Suđenje staklorescu za ubistvo: Sumnjala sam, ali ništa me nisu pitali

Večernje novosti 08.05.2019
Na suđenju Filipu Gavranoviću, za ubistvo Nikole Ostojića u Beogradu, svedočila bivša žena optuženog: Bio je crven u licu, obliven znojem i otečenih zglobova. Sama sam ga prijavila policiji - rekla je Ivana Savović. PITALA sam ga: "Filipe, imaš… »

Vesti dana »