Povezane vesti

"Ti, Hašime, zavisiš od nas": Oštro obraćanje Vučića u Tirani: Ne dam da formiraš RS u Srbiji, a to je Kosovo

"Ti, Hašime, zavisiš od nas": Oštro obraćanje Vučića u Tirani: Ne dam da formiraš RS u Srbiji, a to je Kosovo

Blic 09.05.2019
Ti Hašime zavisiš od nas. Neće to tako da ide, molim te da mi razgovaramo, a ne da ti govoriš šta hoćeš, a šta nećeš - rekao je danas na zajedničkom sastanku, u okviru Samita Brdo-Brioni u Tirani, predsednik Srbije Aleksandar Vučić kosovskom… »
Rukovanje Vučića i Tačija u Tirani (FOTO)

Rukovanje Vučića i Tačija u Tirani (FOTO)

Vesti online 09.05.2019
Gotovo svi albanski i prištinski mediji zabeležili su danas rukovanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika privremenih prištinskih institucija Hašima Tačija, pred početak regionalnog samita Brdo-Brioni u Tirani, uz komentar da je… »
Klan Kosova: Tači zamerio predsedniku Albanije zbog poziva Dodiku na samit Brdo-Brioni

Klan Kosova: Tači zamerio predsedniku Albanije zbog poziva Dodiku na samit Brdo-Brioni

Blic 09.05.2019
Predsednik privremenih prištinskih institucija Hašim Tači zamerio je juče predsedniku Albanije Iljiru Meti zbog toga što je na samit Brdo-Brioni pozvao predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika. Tači je za prištinsku televiziju Klan… »
Zastave OVK na protestu u Tirani protiv Vučića

Zastave OVK na protestu u Tirani protiv Vučića

Politika 09.05.2019
TIRANA - Na protestu Pokreta Samoopredeljenje u Tirani protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića demonstranti nose i zastave terorističke Oslobodilačke vojske Kosova. Protest je eskalirao u sukobe sa policijom. Skup, inače, kako javlja prištinska… »
Bratski susret u Tirani: Vučić i Dodik zajedno za stolom, kratak predah uz osveženje između sastanaka (foto)

Bratski susret u Tirani: Vučić i Dodik zajedno za stolom, kratak predah uz osveženje između sastanaka (foto)

Kurir 09.05.2019
K. TIRANA - "Bratski susret u Tirani", poruka je koja je sinoć napisana uz fotografiju predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika u Tirani, postavljenu na Instagram nalogu srpskog predsednika. View this… »
Vučić i Dodik: Bratski susret u Tirani

Vučić i Dodik: Bratski susret u Tirani

Mondo 09.05.2019
"Bratski susret u Tirani", poruka je koja je napisana uz fotografiju predsednika Srbije i predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika, sa kojim je zajedno u Tirani, postavljenu na instagram nalogu Aleksandra Vučića. Foto: Tanjug/Rade Prelić… »
Sačekuša za Vučića i Dodika?

Sačekuša za Vučića i Dodika?

Vesti online 09.05.2019
Boiken Abazi, jedan od čelnika Samoopredeljenja, radikalne političke stranke sa Kosova, najavio je proteste u Tirani povodom dolaska predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika na dvodnevni samit… »
Vučić: Navikao sam na demonstracije, ne zanimaju me

Vučić: Navikao sam na demonstracije, ne zanimaju me

Danas 08.05.2019
U Tirani protest zbog dolaska Vučića i Dodika Predsednik Srbije Alekandar Vučić rekao je danas da ga ne zanimaju protesti u Tirani na koje je kosovski pokret Samoopredeljenje pozvao zbog njegovog dolaska na Samit Procesa Brdo-Brioni, jer je, kako… »

Vesti dana »