Povezane vesti

Haradinaj ponovo preti: "Mi postojimo, Kosovo je nezavisno. Srbija to mora da razume, što pre - to bolje"

Haradinaj ponovo preti: "Mi postojimo, Kosovo je nezavisno. Srbija to mora da razume, što pre - to bolje"

Blic 09.05.2019
Beogradu je potrebna hrabrost da ide napred, a ne samo da čuva sopstvene interese, kaže premijer privremenih prištinskih institucija Ramuš Haradinaj. - Neko mora da ima tu hrabrost i da prizna realnost. Mi postojimo, Kosovo postoji, ono je nezavisna i… »
Haradinaj: Ako Srbija nije spremna za dogovor o priznanju Kosova, sačekaćemo

Haradinaj: Ako Srbija nije spremna za dogovor o priznanju Kosova, sačekaćemo

N1 Info 09.05.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj rekao je da očekuje da će se na narednom samitu predstavnika balkanske šestorke u Parizu razgovarati o elementima mogućeg dogovora o priznanju između Kosova i Srbije i ocenio kao dobro što je odbačen razgovor o… »
Haradinaj u Parizu očekuje razgovor o elementima dogovora o priznanju između Kosova i Srbije

Haradinaj u Parizu očekuje razgovor o elementima dogovora o priznanju između Kosova i Srbije

Beta 09.05.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj rekao je da očekuje da će se na narednom samitu predstavnika balkanske šestorke u Parizu razgovarati o elementima mogućeg dogovora o priznanju izmedju Kosova i Srbije i ocenio kao dobro što je odbačen razgovor o… »
„Ako Srbija nije spremna – sačekaćemo“

„Ako Srbija nije spremna – sačekaćemo“

Dojče vele 09.05.2019
Diskusije o granicama su povratak u tragičnu prošlost, kaže premijer Kosova Ramuš Haradinaj u kratkom intervjuu za DW na srpskom. On najavljuje da će se u Parizu razgovarati o elementima mogućeg dogovora „o priznanju“. DW: Gospodine Haradinaj… »

Vesti dana »