Povezane vesti

O Kosovu odlučuju Srbi i Albanci, a ne Island i Malta

O Kosovu odlučuju Srbi i Albanci, a ne Island i Malta

Politika 09.05.2019
Srbija bi želela da vidi ohrabrujuće poruke od EU, kada je reč o proširenju, ali ne samo poruke, već i dela, što se do sada nije dogodilo, kazao je predsednik. TIRANA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas u Tirani da kosovski… »
Vučić: Lepi snovi EU u vezi sa Zapadnim Balkanom, ništa se neće ostvariti

Vučić: Lepi snovi EU u vezi sa Zapadnim Balkanom, ništa se neće ostvariti

Radio 021 09.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da se ništa od "lepih snova" koji se iz Evropske unije pominju u vezi sa Zapadnim Balkanom neće ostvariti. Vučić je govorio u Tirani na radnom delu samita Procesa Brdo-Brioni, na kojem bi lideri… »
Tači nije bio na zajedničkom ručku Samita Brdo Brioni zbog Dodika

Tači nije bio na zajedničkom ručku Samita Brdo Brioni zbog Dodika

Beta 09.05.2019
Predsednik Kosova Hašim Tači otkazao je učešće na zajedničkom ručku predsednika šest država zapadnog Balkana posle završetka Samita Brdo Brioni u Tirani. Kako javlja TV Klan Kosova, povod za otkazivanje učešća na ručku je prisustvo… »
Grabar-Kitarović: EU nedostaje zainteresovanosti za Zapadni Balkan

Grabar-Kitarović: EU nedostaje zainteresovanosti za Zapadni Balkan

Danas 09.05.2019
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je danas u Tirani da će Hrvatska i dalje biti zagovornik proširenja EU na Zapadni Balkan ali i naglasila da svi kandidati i potencijalni kandidati za članstvo u EU treba da sprovedu sve potrebne… »
Vučić u Tirani o Kosovu: Ulazimo u tešku fazu

Vučić u Tirani o Kosovu: Ulazimo u tešku fazu

RTS 09.05.2019
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je novinarima u Tirani da je jasno da, kada je reč o Kosovu i Metohiji, ne idemo u "mirnije i lakše vode". Aleksandar Vučić je, obraćajući se novinarima nakon sastanka lidera procesa Brdo-Brioni, rekao da se čulo… »
Iza zatvorenih vrata samita u Tirani Vučić otkrio: Rekao sam Tačiju Šta radiš to bre?! Mogu da traže šta hoće,ali -…

Iza zatvorenih vrata samita u Tirani Vučić otkrio: Rekao sam Tačiju Šta radiš to bre?! Mogu da traže šta hoće,ali -…

Večernje novosti 09.05.2019
Predsednik Srbije izjavio je u Tirani, gde je učestovao na sastanku lidera Procesa Brdo-Brioni, da je i posle današnjeg sastanka jasno da ne idemo u mirnije i lakše vode. TIRANA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Tirani, gde je… »
Vučić posle samita u Tirani: Ne idemo u mirnije vode

Vučić posle samita u Tirani: Ne idemo u mirnije vode

Danas 09.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas posle sastanka lidera Procesa Brdo Brioni u Tirani da je jasno da se, kada je u pitanju Kosovo, „ne ide ni u mirnije ni u lakše vode“. Vučić je rekao da je zadovoljan što se na sastanku lidera… »
Vučić otkrio šta se dešavalo na samitu u Tirani iza zatvorenih vrata: Rekao sam Tačiju Šta radiš to bre?! Jesi li to sam…

Vučić otkrio šta se dešavalo na samitu u Tirani iza zatvorenih vrata: Rekao sam Tačiju Šta radiš to bre?! Jesi li to sam…

Kurir 09.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u u Tirani, gde učestvuje na samitu Procesa Brdo-Brioni, da je odgovorio Hašimu Tačiju da mu ne pomažu ni Amerika niti bilo koji strani prijatelji. "Teme uz regionalnu stabilnost i očuvanje mira i svako… »
Dodik: Izjave o ujedinjenju Kosova i Albanije neprihvatljive

Dodik: Izjave o ujedinjenju Kosova i Albanije neprihvatljive

Danas 09.05.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas u Tirani gde učestvuje na samitu Procesa Brdo-Brioni da su izjave čelnika Albanije i Kosova o nacionalnom ujedinjenju i otvaranju granica neprihvatljive jer ugrožavaju razgovore i ne… »

Vesti dana »