Povezane vesti
Palmer: Rusiji odgovara nesređeno stanje na Zapadnom Balkanu
Slobodna Evropa 09.05.2019
Zamjenik pomoćnika državnog sekretara Sjedinjenih Američkih Država Matthew Palmer u intervjuu za Radio Slobodna Evropa (RSE) ocjenjuje kako je vrijeme da na Zapadnom Balkanu lideri shvate svoju ulogu i zemlje povedu ka prosperitetu - Evropskoj uniji… »
Palmer: Lideri Zapadnog Balkana treba da shvate svoju ulogu i pokažu hrabrost
Novi magazin 09.05.2019
Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD izjavio je da SAD i EU imaju jedinstvenu politiku prema Zapadnom Balkanu ali i da je vreme da lideri Zapadnog Balkana shvate svoju ulogu, da pokažu političku hrabrost i da svoje zemlje povedu ka prosperitetu -… »
Palmer: Balkanski lideri da pokažu hrabrost i povedu zemlje ka EU i NATO
N1 Info 09.05.2019
Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD izjavio je da SAD i EU imaju jedinstvenu politiku prema Zapadnom Balkanu, ali i da je vreme da lideri Zapadnog Balkana shvate svoju ulogu, da pokažu političku hrabrost i da svoje zemlje povedu ka prosperitetu -… »
Vesti dana »

Uživo Priprema se kolektivna sahrana u Kočanima; Dan žalosti u Srbiji i Republici Srpskoj FOTO/VIDEO
B92 pre 25 minutajoš 26 povezanih

(Video/foto) skupština grada Novog Sada danas treba konačno raspravlja o BUDžETU Grupa ekstremnih studenata i opozicija noćas pokušala da upadne u instituciju, policija uspela da ih blokira
Dnevnik pre 31 minutajoš 14 povezanih

Više od 300 poginulih u izraelskim napadima na Gazu; Unicef: Milion dece u Gazi bez čiste vode
RTS pre 31 minutajoš 11 povezanih

VIDEO: Studenti pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, kordon policije ih silom odgurao
Radio 021 pre 49 minutajoš 6 povezanih

Skupština danas nastavlja rad, na dnevnom redu više predloga odluka
Telegraf pre 2 satajoš 7 povezanih