Povezane vesti

Pazarci "vrući", ali nedovoljno za Partizan

Pazarci "vrući", ali nedovoljno za Partizan

Mondo 10.05.2019
Crno-beli su i posle 4. kola zadržali maksimalan učinak u B grupi KLS Superlige. Košarkaši Partizana u Novom Pazaru su naišli na pune tribine, bučne navijače i maksimalno motivisan domaći tim, koji je gotovo celo jedno poluvreme bio ravnopravan… »
Jokić fantastičan i usamljen, Portlandova spoljna linija raznela Denver (video)

Jokić fantastičan i usamljen, Portlandova spoljna linija raznela Denver (video)

Mozzart sport 10.05.2019
Igraće se majstorica... Denver je propustio prvu meč loptu za finale Zapada, Portland je pobedom 119:108 na svom parketu izjednačio na 3:3 u seriji, pa će se igrati sedma u Koloradu. Kao i protiv San Antonija u četvrtfinalu, Nikola Jokić i Denver… »
Jokić: Drago mi je zbog Nurkića

Jokić: Drago mi je zbog Nurkića

N1 Info 10.05.2019
Nikola Jokić je posle poraza u šestoj utakmici polufinalne plej-of serije Zapadne konferencije od Portlanda posebno pomenuo nekadašnjeg saigrača Jusufa Nurkića koji je nedavno imao tešku povredu noge zbog koje propušta postsezonu. Denver je izgubio… »
Jokićevih 29 poena nedovoljno za pobedu Denvera

Jokićevih 29 poena nedovoljno za pobedu Denvera

Politika 10.05.2019
PORTLAND – Košarkaši Portlanda pobedili su Denver sa 119:108 i tako izjednačili na 3:3 u polufinalu Zapadne konferencije NBA lige. Portland je do pobede vodio Demijan Lilard sa 32 poena, od kojih je 17 postigao u trećoj četvrtini, Si Džej Mekalum… »
Šmeker u porazu: Rival je rival, prijatelj je prijatelj

Šmeker u porazu: Rival je rival, prijatelj je prijatelj

Mondo 10.05.2019
Nikola Jokić iskoristio je razgovor sa novinarima, tokom kog je "poštedeo" mikrofon, da uputi reči podrške nesuđenom rivalu u uveliko nezaboravnoj seriji između Denvera i Portlanda. Portland Trejlblejzersi preživeli su u prvom od dva "pobedi ili… »
Neko je provokator, a neko: - šmeker! Evo koju poruku je Nikola Jokić poslao Jusufu Nurkiću!

Neko je provokator, a neko: - šmeker! Evo koju poruku je Nikola Jokić poslao Jusufu Nurkiću!

Sportal blic 10.05.2019
Nikola Jokić je posle poraza u šestoj utakmici polufinalne plej-of serije Zapadne konferencije od Portlanda posebno pomenuo nekadašnjeg saigrača Jusufa Nurkića koji je nedavno imao tešku povredu noge zbog koje propušta postsezonu. Denver je izgubio… »
NBA: Fila izborila ‘majstoricu’ – Denver poklekao, Jokić nije mogao sam, umalo tuča posle faula Srbina (video)

NBA: Fila izborila ‘majstoricu’ – Denver poklekao, Jokić nije mogao sam, umalo tuča posle faula Srbina (video)

Hot sport 10.05.2019
Ozbiljno se zakuvalo u dve plej-of serije u kojima igraju srpski košarkaši, te je posle duela u noći između četvrtka i petka poznato da ćemo u oba okršaja gledati ‘majstorice’. Filadelfija je u šestoj utakmici uspela da slomi Toronto i izbori… »
Šou u portlandu! Jokić ponovo briljirao, tuča izbegnuta za dlaku, Blejzersi izborili majstoricu!

Šou u portlandu! Jokić ponovo briljirao, tuča izbegnuta za dlaku, Blejzersi izborili majstoricu!

Sportal blic 10.05.2019
Denver i Portland igraće sedmi meč za plasman u finale Zapadne konferencije. Blejzersi su u šestom meču uspeli da pobede Nagetse sa 119:108, izjednače rezultat u seriji na 3:3 i zakažu majstoricu u Denveru u noći između nedelje i ponedeljka u… »
NBA: Jokić nije mogao sam, Portland izborio majstoricu

NBA: Jokić nije mogao sam, Portland izborio majstoricu

Dnevnik 10.05.2019
PORTLAND: Majstorica će da odluči finalistu Zapadne konferencije plej-ofa NBA lige, pošto je Portland u šestom meču pobedio Denver Nikole Jokića sa 119:108. Jokić je u Oregonu ponovo bio sjajan sa 29 poena, 12 skokova i osam asistencija, ali ni to… »
Jokić još jednom mora da se dokaže i u sedmoj utakmici (VIDEO)

Jokić još jednom mora da se dokaže i u sedmoj utakmici (VIDEO)

Vesti online 10.05.2019
Portland se izborio za "majstoricu" pobedom pred svojom publikom sa 119:108. U Denveru se do ove sezone sedma utakmica u plej-ofu nije igrala 40 godina, a u ovoj sezoni će i drugi put. Tim iz Kolorada je prošao prvo kolo u konferenciji pošto je u… »
Ponovo "majstorica" u Denveru, Jokić odličan, Portland izjednačio

Ponovo "majstorica" u Denveru, Jokić odličan, Portland izjednačio

Glas Amerike 10.05.2019
Košarkaši Denvera nisu iskoristili prvu priliku da se plasiraju u finale Zapadne konferenecije, pošto su u šestoj utakmici serije protiv Portlanda poraženi u gostima - 119:108. Sedma utakmica igra se u Denveru u nedelju, baš kao i "majstorica" u… »
Jokić ne može sam, odluka u nedelju u Denveru

Jokić ne može sam, odluka u nedelju u Denveru

N1 Info 10.05.2019
Košarkaši Portlanda pobedili su Denver 119:108 u šestoj utakmici polufinala Zapadne konferencije NBA lige i tako izborili majstoricu koja će u nedelju biti odigrana u Pepsi Centru u Koloradu. Blejzerse su do 3-3 u seriji predvodili fenomenalni Demijan… »
Filadelfija izjednačila, igraće se "majstorica" u Torontu

Filadelfija izjednačila, igraće se "majstorica" u Torontu

Vesti online 10.05.2019
U šestoj utakmici u polufinalu Istočne konferencije "siksersi" pobedili na svom terenu sa 112:101. "Majstorica" u noći između nedelje i ponedeljka po našem vremenu odlučiće hoće li u konferencijsko finale Toronto, koji je u tom meču igrao pre tri… »
Jokić izašao ranije, Denver opet u sedmoj utakmici!

Jokić izašao ranije, Denver opet u sedmoj utakmici!

Mondo 10.05.2019
Nagetsi su prvu plej-of pobedu posle deset godina ostvarili u "majstorici" sa Sparsima. Sada ih čeka još jedna "pobedi ili idi kući" utakmica, ovog puta sa Blejzersima. Foto: Tanjug/AP Photo/Craig Mitchelldyer Nevoljno i umorno, uz odobravanje 19.980… »
Jokić razvalio Portland, umalo izazvao tuču, ali nije mogao sam do finala Zapada! (video)

Jokić razvalio Portland, umalo izazvao tuču, ali nije mogao sam do finala Zapada! (video)

Telegraf 10.05.2019
Srpski centar bio blizu tripl dabl učinka, ali nije mogao sam da sruši Portland, pa će se igrati majstorica. Košarkaši Denvera poraženi su u šestoj utakmici polufinala plej-ofa u Portlandu 119:108 čime je tim iz Oregona izjednačio na 3:3 pa će… »
Superliga: Mega ubedljiva protiv Dinamika, Tamiš bolji od Slobode

Superliga: Mega ubedljiva protiv Dinamika, Tamiš bolji od Slobode

Večernje novosti 09.05.2019
Mega je na krilima Bitadzea i Čarapića stigla do lakog trijumfa, Smiljanić predvodio Tamiš protiv Slobode. Košarkaši Mega Bemaksa pobedili su danas u gostima ekipu Dinamika sa 102:85 (29:25, 25:15, 25:21, 23:24), u utakmici četvrtog kola Grupe B… »

Vesti dana »