Povezane vesti
Plenković: Komemoraciju u Blajburgu treba održati uprkos kontroverzama
Danas 11.05.2019
Na komemoraciji u Bjaburgu treba poštovati austrijske zakone, poručio je danas hrvatski premijer Andrej Plenković u zagrebačkoj štampi. Uprkos crkvenim i političkim kontroverzama koje prate najavljeni komemorativni skup u Austriji, komemoraciju na… »
Plenković: Komemoracija u Bleiburgu treba biti u skladu s austrijskim zakonima
SEEbiz 11.05.2019
ZAGREB - Predsjednik Vlade Andrej Plenković izjavio je za Večernji list kako smatra da se komemoracija u Bleiburgu, unatoč kontroverzama u Austriji, ove godine treba održati, istaknuvši da taj skup treba biti održan uz poštovanje prema žrtvama i u skladu… »
Vesti dana »
Završen studentski skup "Sve se vidi na Vidovdan" u Kraljevu - Poruke o Kosovu, poštovanju ustava i zakona, prosveti (VIDEO)
Insajder pre 4 satijoš 30 povezanih
Požar u stanu na XI spratu zgrade u Nišu: Četiri osobe prevezene u UKC
Gradski portal 018 pre 5 satijoš 29 povezanih
Više od 1.300 mrtvih u Evropi, ljudi padaju kao pokošeni: Vlasti izdaju hitna upozorenja, oglasila se i SZO!
Telegraf pre 2 satajoš 28 povezanih
Pušteno svih 36 privedenih nakon Vidovdana na Gazimestanu: Sutra prekršajno ročište
Nova pre 5 satijoš 16 povezanih



