Povezane vesti
Srbija se sprema za velike padavine: Od sutra dežurstvo 24 sata
Sputnik 11.05.2019
Posle upozorenja Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije o obilnim padavinama koje se očekuju, održana je sednica Republičkog štaba za vanredne situacije, na kojoj su predložene mere koje se sprovode i formiran operativni tim, izjavio je generalni… »
Porast vodostaja Save i Dunava sledeće nedelje
RTV 11.05.2019
BEOGRAD - Republički hidrometeorološki zavod najavio je mogućnost povećanja vodostaja Save i Dunava za sredu, 15. maj, pa bi vodostaj Save koji je trenutno oko 3,5 metra, u sredu mogao da bude na 410 centimetra, a Dunav koji je trenutno u Zemunu nešto… »
Počinju dežurstva 24 sata po Srbiji zbog opasnosti od poplava
Telegraf 11.05.2019
Stepen pozornosti je na najvišem nivou. Posle upozorenja Republičkog Hidrometeorološkog zavoda Srbije o obilnim padavinama koje se očekuju, održana je sednica Republičkog štaba za vanredne situacije, na kojoj su predložene mere koje se sprovode i… »
Vesti dana »

Polovina zaposelnih u Srbiji prima platu 85.000 dinara! Evo kolika je bila prosečna neto zarada u julu
Kurir pre 1 satjoš 38 povezanih

Nikola Sarkozi osuđen na pet godina zatvora zbog finansiranja kampanje Gadafijevim novcem
N1 Info pre 2 satajoš 49 povezanih

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
Radio 021 pre 6 minutajoš 32 povezane

Škero: Vučić izvodi državni udar, menja ministre kao igračke, ponižava premijera
Beta pre 7 satijoš 8 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Rusija negira umešanost
Naslovi.ai pre 2 satajoš 44 povezane