Povezane vesti

Novak kao supermen: Moćni Đoković razbio Cicipasa i treći put pokorio Madrid! Dominacija Srbina i na šljaci (video)

Novak kao supermen: Moćni Đoković razbio Cicipasa i treći put pokorio Madrid! Dominacija Srbina i na šljaci (video)

Kurir 12.05.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je ATP turnir u Madridu pošto je u finalu bio bolji od Grka Cicipasa u dva seta rezultatom 6:3, 6:4. Bio je ovo drugi duel Djokovića i Cicipasa, a prvi teniser sveta je do svoje prve pobede stigao posle sat… »
Žestoka kriza kralja šljake: Rafa Nadal 15 godina nije imao goru polovinu sezone

Žestoka kriza kralja šljake: Rafa Nadal 15 godina nije imao goru polovinu sezone

Mozzart sport 12.05.2019
Još od 2004. godine se nije desilo da Španac nema nijednu titulu u sezoni. Kralj šljake bez ijedne titule. Bez ijednog finala! Ovako očajnu polovinu godine Rafael Nadal ne pamti 15 godina. Prolazi deo sezone na zemljanoj podlozi, omiljenoj španskom… »
Teniski kralj pokorio Madrid: Đoković je još prevelik zalogaj za Cicipasa

Teniski kralj pokorio Madrid: Đoković je još prevelik zalogaj za Cicipasa

Mozzart sport 12.05.2019
Srpski teniser osvojio prvi turnir još od Australijan opena. Teniski kralj je ponovo na svom nivou, onom kada je nedodirljiv za konkurenciju. Novak Đoković je novi šampion mastersa u Madridu, u kojem je u dva seta slomio „mladog lava“ Stefanosa… »
Đoković: Igrao sam možda i najbolji tenis ove sezone

Đoković: Igrao sam možda i najbolji tenis ove sezone

Novi magazin 12.05.2019
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da je jako zadovoljan svojom igrom na mastersu u Madridu i dodao da je možda igrao i svoj najbolji tenis u 2019. godini. "Jako sam zadovoljan. Rekao sam nakon jučerašnje pobede da je to bila važna pobeda… »
Masters u Madridu: Rano je za Cicipasa, Novak i dalje suvereni vladar! (video)

Masters u Madridu: Rano je za Cicipasa, Novak i dalje suvereni vladar! (video)

Hot sport 12.05.2019
Najbolji svetski teniser Novak Đoković je u finalu Masters turnira u Madridu savladao grčkog tenisera Stefanosa Cicipasa rezultatom 2:0 (6:3,6:4) Kada je reč o Mastersima, Madrid svakako spada među prestižnije turnire i zbog toga motivacije nije… »
Šampionske reči: Đoković nahvalio Cicipasa i zahvalio se treneru, ali ne Vajdi, već…

Šampionske reči: Đoković nahvalio Cicipasa i zahvalio se treneru, ali ne Vajdi, već…

Hot sport 12.05.2019
Novak Đoković po treći put danas je podigao pehar Mastersa u Madridu. – Dobro veče svima, moraću ipak da pričam na engleskom – počeo je svoje obraćanje publici na stadionu u Madridu Novak Đoković. Nastavio je pohvalom na račun Stefanosa… »
Novak ponovo "šljaka"!

Novak ponovo "šljaka"!

Mondo 12.05.2019
Skoro tri godine od onog Rolan Garosa, svetski "Broj 1" osvojio je turnir na šljaci. U pravi čas! Trećom pobedom u trećem madridskom finalu, (1) Novak Đoković okončao je peroid od tri godine bez titule na šljaci i na impresivan način osvojio 33… »
Đoković osvojio Masters u Madridu, u finalu ubedljiv protiv Cicipasa

Đoković osvojio Masters u Madridu, u finalu ubedljiv protiv Cicipasa

Radio 021 12.05.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Grka Stefanosa Cicipasa u finalu Mastersa u Madridu, u svom prvom finalu nakon Australijen opena. Đoković je pobedu obezbedio u dva seta, rezultatom 6:3 6:4. Uzbudljiv meč trajao je ukupno jedan i po… »
Đoković šampion Madrida

Đoković šampion Madrida

RTS 12.05.2019
Novak Đoković savladao Stefanosa Cicipasa (2:0) i osvojio 33. Masters titulu. Prvi teniser sveta Novak Đoković treći put u karijeri osvojio je Masters u Madridu, nakon što je u finalu savladao Grka Stefanosa Cicipasa rezultatom 6:3, 6:4. Đoković… »
Đoković osvojio treću titulu u Madridu

Đoković osvojio treću titulu u Madridu

Beta 12.05.2019
Srpski teniser Novak Djoković osvojio je danas titulu na mastersu u Madridu pošto je u finalu pobedio Grka Stefanosa Cicpasa sa 6:3, 6:4. Djoković je osvojio svoj treći trofej u Madridu, nakon što je u prestonici Španije bio najbolji i 2011. i 2016… »
Kraj: Đoković - Cicipas 6:3, 6:4

Kraj: Đoković - Cicipas 6:3, 6:4

Večernje novosti 12.05.2019
Najbolji teniser sveta u finalu turnira u Madridu savladao mladog Grka. Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je 33. masters titulu u karijeri. Trijumf nad Stefanosom Cicipasom 6:3, 6:4 doneo mu je treći trofej na turniru u Madridu. Mladi Grk… »
Dominacija u finalu, to je onaj NESALOMIVI NOLE!

Dominacija u finalu, to je onaj NESALOMIVI NOLE!

Sportske.net 12.05.2019
Novakova 33. titula na Mastersima! Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je večeras turnir Masters serije u Madridu, pošto je u finalu savladao mladog Grka Stefanosa Cicipasa sa 2:0, po setovima 6:3 i 6:4. Ovo je bio njihov tek drugi susret i… »
Briljantni Novak šampion Madrida! Đoković održao čas tenisa ambicioznom Cicipasu!

Briljantni Novak šampion Madrida! Đoković održao čas tenisa ambicioznom Cicipasu!

Sportal blic 12.05.2019
Novak Đoković je po treći put osvojio masters u Madridu! Nakon nešto više od sat i po vremena tenisa, prvi reket sveta savladao je Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 6:4. Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uživo uz Blicsport. Sve je krenulo… »
Đoković treći put prvak Madrida (VIDEO)

Đoković treći put prvak Madrida (VIDEO)

Vesti online 12.05.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je savladao Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 6:4 u finalu ATP mastersa u Madridu. Sedamdeset četvrta titula Đokovića u karijeri, treća u glavno gradu Španije, osvojena je posle pravovremenih brejkova Cicipasovih… »
Novak Đoković: Igrao sam najbolji tenis!

Novak Đoković: Igrao sam najbolji tenis!

Sportski žurnal 12.05.2019
Srpski teniser Novak Đoković, nakon titule u Madridu, izjavio je da mu je drago što je podigao formu i igrao na visokom nivou ceo turnir. Đoković je u glavnom gradu Španije došao do 33. masters titule pobedom u finalu nad Grkom Stefanosom Cicipasom… »
Novak Đoković u finalu Madrida

Novak Đoković u finalu Madrida

Politika 12.05.2019
Srpski teniser Novak Đoković plasirao u finale masters turnira u Madridu, pošto je danas u polufinalu pobedio Austrijanca Dominika Tima u dva seta, 7:6 (2) i 7:6 (4). Đoković je u njihovom osmom duelu do šeste pobede došao posle dva sata i 25… »
Nadal: Normalnije je ovako, nego kako je bilo od 2004.

Nadal: Normalnije je ovako, nego kako je bilo od 2004.

N1 Info 12.05.2019
Španski teniser Rafael Nadal nada se da će do prve titule ove sezone doći na jednom od naredna dva turnira - mastersu u Rimu ili Rolan Garosu. Nadal je Madrid napustio posle poraza u polufinalu od Stefanosa Cicipasa. Španac još nije osvojio nijednu… »
Najava dana (nedelja, 12. maj): Sitijev vikend na moru završava se titulom! Ili ne?

Najava dana (nedelja, 12. maj): Sitijev vikend na moru završava se titulom! Ili ne?

Mozzart sport 12.05.2019
Pogledajte šta nas sve poslednjeg dana tekuće sedmice očekuje od najvažnijih sportskih događaja. N. ĐOKOVIĆ - S. CICIPAS, 18.30 (Tenis, Masters finale Madrid) Novakovo prvo finale posle Australijan Opena i tek drugi okršaj s grčkim teniserom koji… »
"Spreman za: Bitku!" Cicipas pred finale Madrida: Đoković očajnički želi titulu, ali je želim i ja!

"Spreman za: Bitku!" Cicipas pred finale Madrida: Đoković očajnički želi titulu, ali je želim i ja!

Sportal blic 12.05.2019
Novak Đoković i Stefanos Cicipas vodiće veliku bitku u finalu mastersa u Madridu, najavljuje momak koji je u subotu eliminisao "kralja šljake", Rafaela Nadala. "Biću psihički spreman za Đokovića, sigurno je da očajnički želi titulu kao i ja… »
Sudar generacija u finalu Madrida: Mladi lav Cicipas na teniskog kralja Đokovića

Sudar generacija u finalu Madrida: Mladi lav Cicipas na teniskog kralja Đokovića

Mozzart sport 12.05.2019
Novak u pohodu na 33. Masters. Sudar generacija! Madridska šljaka daće odgovor na pitanje da li su mladi lavovi dovoljno stasali da preko starih asova, duže od deceniju dominantnih na svetskoj sceni, uzimaju velike trofeje. Novak Đoković u borbi za… »
Cicipas: Ne znam šta da očekujem od Novaka na šljaci

Cicipas: Ne znam šta da očekujem od Novaka na šljaci

Vesti online 12.05.2019
Mladi grčki teniser pobedom protiv Rafaela Nadala plasirao se u finale mastersa u Madridu. U prestonici Španije će se od 18.30 igrati meč za titulu, najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće protiv Stefanosa Cicipasa. Biće to tek drugi njihov… »
"Patio sam: Mnogo!" Novak Đoković otvorio dušu pred veliko finale mastersa u Madridu

"Patio sam: Mnogo!" Novak Đoković otvorio dušu pred veliko finale mastersa u Madridu

Sportal blic 12.05.2019
Novak Đoković i Stefanos Cicipas igraju za titulu na madridskom mastersu ove nedelje, a pred to finale turnira iz serije 1.000 naš i najbolji teniser sveta prilično otvoreno je govorio o onome što oseća. Upitan šta mu pobede sada znače, najbolji… »
Mislili ste da je gotov posle čuda u Madridu? Nadal poslao moćnu poruku rivalima nakon poraza

Mislili ste da je gotov posle čuda u Madridu? Nadal poslao moćnu poruku rivalima nakon poraza

Sportal blic 12.05.2019
Španski teniser Rafael Nadal poražen je od Stefanosa Cicipasa sa 6:4, 2:6, 6:3 u polufinalu mastersa u Madridu. "Kralju šljake" je to bio treći uzastopni turnir na kom gubi u polufinalu, a prvi put u karijeri će doći u Rim bez ijednog trofeja. "Bik… »
Sport na TV: Izuzetno bogat dan – Novakovo finale, Jokićeva i Bobijeva majstorica, poslednje kolo Premijer lige…

Sport na TV: Izuzetno bogat dan – Novakovo finale, Jokićeva i Bobijeva majstorica, poslednje kolo Premijer lige…

Hot sport 12.05.2019
Veoma bogat sportski dan je pred nama. Pored nastupa prvog tenisera sveta koji se bori za titulu u španskoj prestonici, tu su i mečevi naših košarkaša koji se bore za plasman u finale konferencija. Najbolji srpski teniser Novak Đoković izborio je… »
"Protiv Đokovića me čeka psihički težak meč"

"Protiv Đokovića me čeka psihički težak meč"

Mondo 12.05.2019
Stefanos Cicipas najavljuje da će se u finalu mastersa u Madridu (18.30) najboljem igraču sveta suprotstaviti kao i Nadalu u polufinalu. "Siguran sam da silno želi pehar kao i ja", rekao Grk koji protiv Noleta ima skor 1-0. Novak Đoković večeras će… »
Umalo se udavio, a SAD Đoković strepi od njega: Ko je Stefanos Cicipas, momak koji ima više pobeda nad Novakom nego poraza?

Umalo se udavio, a SAD Đoković strepi od njega: Ko je Stefanos Cicipas, momak koji ima više pobeda nad Novakom nego poraza?

Sportal blic 12.05.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 18.30 bori se za 74. titulu u karijeri, a na mastersu u Madridu stoji mu poslednja prepreka - Stefanos Cicipas. Ko je, uopšte, taj Grk? Taj momak ima pozitivan učinak protiv našeg asa. Jedini meč njih dvojica… »
Tenis za sladokusce - Cicipas preko Nadala do finala s Đokovićem

Tenis za sladokusce - Cicipas preko Nadala do finala s Đokovićem

Mozzart sport 12.05.2019
Grčki teniser napravio iznenađenje u Madridu i slavio s 2:1 u setovima. Magični tenis u Magičnoj kutiji i pobeda Stefanosa Cicipasa! Pružio je fenomenalan otpor Rafaelu Nadalu u polufinalu Mastersa u Madridu i uspeo da savlada Bika sa Majorke u… »
Spektakularni Cicipas izbacio Nadala!

Spektakularni Cicipas izbacio Nadala!

N1 Info 12.05.2019
Grčki teniser Stefanos Cicipas u spektakularnom polufinalnom meču na MAstersu u Madridu pobedio je 'kralja šljake' Rafaela Nadala 6:4, 2:6, 6:3 i zakazao finalni duel sa prvim igračem sveta Novakom Đokovićem. Meč je trajao dva časa i 36 minuta, a… »
Za trofej Đoković - Cicipas!

Za trofej Đoković - Cicipas!

Mondo 12.05.2019
Dvadesetogodišnji Grk uspeo je da prvi put u karijeri pobedi Rafaela Nadala. Stari znanci, Novak Đoković i Rafael Nadal, neće se u nedelju boriti za titulu na turniru "Masters 1000" serije u Madridu! Novakov rival biće fenomenalni Grk Stefanos… »
Đoković u finalu Mastersa u Madridu

Đoković u finalu Mastersa u Madridu

Danas 12.05.2019
Srpski teniser Novak Đoković, plasirao se u finale Mastersa u Madridu pobedom nad Dominikom Timom maksimalnim rezultatom, 2:0 u setovima, doduše izvojevanu u dva taj-brejka 7:6(2), 7:6(4). Jedan od najkvalittenijih mečeva na čitavom turniru trajao je… »
Biće Đoković - Cicipas

Biće Đoković - Cicipas

Vesti online 12.05.2019
U nedelju, u 18.30 časova, naš as vojuje za trofej na turniru iz masters serije u Madridu protiv grčke senzacije, "kralj šljake" Rafael Nadal treći put uzastopce posustao u polufinalu na omiljenoj podlozi. Umesto da se suparništvo Novaka Đokovića… »
Novak posle plasmana u finale Madrida: Najbolji kada je bilo najpotrebnije

Novak posle plasmana u finale Madrida: Najbolji kada je bilo najpotrebnije

Večernje novosti 11.05.2019
Odigrao sam moj najbolji meč u sezoni na šljaci. Tim odlično vraća lopte, tako da je bilo veoma teško biti na osnovnoj liniji i diktirati tempo, ali uspeo sam – rekao je srpski as. NOVAK Đoković je korak do treće krune u Madridu, pošto je u… »
Kako će nadal reagovati na ovo? Đoković nesvakidašnjom izjavom uzdrmao krunu neprikosnovenom "šljakeru"!

Kako će nadal reagovati na ovo? Đoković nesvakidašnjom izjavom uzdrmao krunu neprikosnovenom "šljakeru"!

Sportal blic 11.05.2019
Novak Đoković je plasmanom u finale Madrida ostvario šansu da se treći put nadmeće u prestonici Španije za pehar ovog mastersa. Uz to, ispisao je istoriju kada je u pitanju nastup na svakom od 14 većih turnira, a nakon pobede nad Dominikom Timom… »

Vesti dana »