Povezane vesti

Novaku trofej na šljaci posle tri godine: Dobro je, uzeo sam titulu bez izgubljenog seta

Novaku trofej na šljaci posle tri godine: Dobro je, uzeo sam titulu bez izgubljenog seta

Mozzart sport 12.05.2019
Srpski as dodatno pobegao Nadalu na vrhu ATP liste. Tri godine Novak Đoković nije osvojio titulu na šljaci. Još otkako je 2016. godine uzeo Rolan Garos i zaokružio karijeru, ostvario „Nole slem“, uspeh koji skoro pola veka nikom nije uspelo. I ta… »
Novak treći put šampion u Madridu, stigao Rafu po broju Mastersa

Novak treći put šampion u Madridu, stigao Rafu po broju Mastersa

Glas Amerike 12.05.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je drugu titulu ove sezone, prvu na turnirma serije Masters 1000, pošto je u finalu u Madridu pobedio Grka Stefanosa Cicipasa - 6:3 i 6:4, posle nešto više od sat i po vremena igre. To je 33. Masters… »
Sjajnom Đokoviću treća titula u Madridu

Sjajnom Đokoviću treća titula u Madridu

N1 Info 12.05.2019
Srpski teniser Novak Đoković u finalu Mastersa u Madridu pobedio je Grka Stefanosa Cicipasa i treći put u karijeri osvojio titulu u prestonici Španije. Prvi igrač sveta je slavio u dva seta, 6:3, 6:4 za sat i 32 minuta igre za prvi Masters trofej u… »
Masters u Madridu: Đoković osvojio 74. naslov u karijeri

Masters u Madridu: Đoković osvojio 74. naslov u karijeri

Al Jazeera 12.05.2019
Teniser iz Srbije u finalu je pobijedio Grka Stefanosa Tsitsipasa sa 6:3, 6:4. Prvi teniser svijeta Srbin Novak Đoković pobjednik je ATP turnira iz serije „masters 1000“ u Madridu. Kako piše Hina, on je u finalu nadigrao Grka Stefanosa Tsitsipasa… »
Novak: Ja najbolji u 2019, Stefanos budućnost

Novak: Ja najbolji u 2019, Stefanos budućnost

N1 Info 12.05.2019
Najbolji igrač sveta Novak Đoković posle osvajanja titule u Madridu istakao je da mu je bilo potrebno vreme da se vrati na pravi kolosek posle Australijan Opena. Srpski teniser je u finalu Mastersa u prestonici Španije pobedio Stefanosa Cicipasa 6:3… »
Nadal nije zabrinut zbog lošijih rezultata na šljaci

Nadal nije zabrinut zbog lošijih rezultata na šljaci

Večernje novosti 12.05.2019
Normalnije je ovo što se sada dešava, nego ono što se dešavalo u prethodnih 14 godina. Mislim da je tenis išao ispred mene, da je vreme išlo ispred mene – kaže Španac. Španski teniser Rafael Nadal rekao je da nije zabrinut zbog lošijih… »
Bertens do trona bez izgubljenog seta: Holanđanka pobedila Halepovu i ostvarila plasman karijere

Bertens do trona bez izgubljenog seta: Holanđanka pobedila Halepovu i ostvarila plasman karijere

Sportal blic 11.05.2019
Holandska teniserka Kiki Bertens pobedila je Simonu Halep u finalu turnira u Madridu sa 6:4, 6:4, te će od ponedeljka biti na četvrtoj poziciji na VTA listi. Ona je tako postala prva igračica u istoriji ovog tunira, koji se za dame igra od 2009. godine… »

Vesti dana »