Povezane vesti

Jokić: Srbija? Još uvek nisam doneo odluku

Jokić: Srbija? Još uvek nisam doneo odluku

Večernje novosti 13.05.2019
Ne znam hoću li biti deo nacionalnog tima na leto. Razgovaraću sa trenerima, prijateljima i porodicom - rekao je Nikola. Sezona Denvera i Nikole Jokića je završena porazom u sedmoj utakmici od Portlanda u polufinalu Zapada. Očekivano, srpski centar… »
Jokić o reprezentaciji: Videćemo da li je to dobro za mene... (video)

Jokić o reprezentaciji: Videćemo da li je to dobro za mene... (video)

Mozzart sport 13.05.2019
"Pričaću sa mojom porodicom, trenerima, sa mojim agentom", poručio srpski as. Lepa vest iz Kuće košarke koju su danas posetili kapiten Miloš Teodosić i Bogdan Bogdanović, izjavivši kako su prvi došli da se "upišu" na spisak Aleksandra… »
Nikola Jokić i reprezentacija: Da li je ovo naznaka ishoda nade o nastupu centra Denvera na Mundobasketu? (foto)

Nikola Jokić i reprezentacija: Da li je ovo naznaka ishoda nade o nastupu centra Denvera na Mundobasketu? (foto)

Hot sport 13.05.2019
Navijači Srbije nadali su se da će Nikola Jokić zadužiti dres reprezentacije Srbije i predvoditi selekciju na Svetskom prvenstvu u Kini, ali poslednje informacije nisu ni najmanje ohrabrujuće. Jokić je nakon poraza od Portlanda u sedmoj utakmici… »
Jokić i Srbija - Da li je ovo prvi signal moguće konačne odluke?

Jokić i Srbija - Da li je ovo prvi signal moguće konačne odluke?

Sportske.net 13.05.2019
Još uvek nema definitivnog stava Nikole Jokića kada je nastup za reprezentaciju u pitanju. Da li ovo nagoveštava nepovoljan epilog? Nešto manje od četiri meseca ostalo je do početka Mundobasketa u Kini, a svakako dosta manje do trenutka kada će… »
Jokić o igranju za Srbiju na SP: Videćemo kako ću se osećati

Jokić o igranju za Srbiju na SP: Videćemo kako ću se osećati

Sportski žurnal 13.05.2019
- Videćemo, prvo kako se ja osećam, šta tim misli o tome, porodica, moj agent, da li je to dobro za mene. Mnogo sam utakmica odigrao, ali nikada ne znate - rekao je Jokić. Srpski košarkaš Nikola Jokić, nakon eliminacije Denvera od Portlanda u… »
Jokić otkrio od čega zavisi nastup na mundobasketu: Srbija čeka odluku NBA zvezde, ali pre svega - razgovor!

Jokić otkrio od čega zavisi nastup na mundobasketu: Srbija čeka odluku NBA zvezde, ali pre svega - razgovor!

Sportal blic 13.05.2019
Naš košarkaš Nikola Jokić govorio je za američke medije o tome da li će tokom leta nastupati za Srbiju na Svetskom prvenstvu u Kini. Kako prenosi Hersion Vind, novinar blizak Denveru, Jokić je u razgovoru naveo kako "nije siguran da li će zaigrati… »
Jokić o reprezentaciji: Videću da li je to dobro za mene (VIDEO)

Jokić o reprezentaciji: Videću da li je to dobro za mene (VIDEO)

Vesti online 13.05.2019
Naš centar, koji je posle Denverovog poraza protiv Portlanda u "majstorici" polufinala u Zapadnoj konferenciji završio ovu sezonu u NBA ligi, još ne zna hoće li igrati za Srbiju na Svetskom prvenstvu u Kini (31. avgust - 15. septembar). Posle 96… »
Jokić: Srbija? Odluka posle serije razgovora

Jokić: Srbija? Odluka posle serije razgovora

N1 Info 13.05.2019
Još uvek nije poznato da li će srpski košarkaš Nikola Jokić biti na raspolaganju selektoru Srbije Aleksandru Đorđeviću za Svetsko prvenstvo u Kini, tako prenose američki mediji. Srpski centar je pred povratak u Srbiju govorio za medije u… »
"Jokić je ove sezone postao pravi lider, nije on kriv"

"Jokić je ove sezone postao pravi lider, nije on kriv"

N1 Info 13.05.2019
Krilni košarkaš Denver Nagetsa Uanćo Ernangomes kaže da ne može da dozvoli da Nikola Jokić preuzme krivicu za poraz u sedmom meču od Portlanda (100:96). Jokić je meč završio sa 29 poena i 13 skokova, a posle meča je rekao da preuzima… »
"Ubio je: Plej-of!" Kad Nikola Jokić prođe kroz brutalnu analizu saigrača sa četvorostrukim Ol-star iskustvom /video/

"Ubio je: Plej-of!" Kad Nikola Jokić prođe kroz brutalnu analizu saigrača sa četvorostrukim Ol-star iskustvom /video/

Sportal blic 13.05.2019
Nikola Jokić i Denver Nagetsi izgubili su majstoricu polufinala Zapadne konferencije od Portlanda, a posle tog meča naš mladi as prošao je kroz totalno otvorenu analizu od strane saigrača. I to ne bilo kog, već Pola Milsapa, koji je četiri puta bio… »
Emotivni Jokić preuzeo odgovornost za poraz (video)

Emotivni Jokić preuzeo odgovornost za poraz (video)

Sportski žurnal 13.05.2019
Srpski košarkaš i igrač Denvera Nikola Jokić preuzeo je krivicu za poraz Nagetsa od Portlanda u odlučujućem, sedmom meču polufinala Zapadne konferencije NBA lige. Uprkos tome što je postigao 29 poena, uz 12 skokova i četiri blokade, Nikola Jokić… »
"Taj dečko je: Neverovatan!" Trener Portlanda prekinuo novinara da bi pričao o Jokiću i Denveru

"Taj dečko je: Neverovatan!" Trener Portlanda prekinuo novinara da bi pričao o Jokiću i Denveru

Sportal blic 13.05.2019
Ono što su Nikola Jokić i Denver uradili u ovoj sezoni NBA lige ostavilo je snažan utisak na mnoge, pa i na trenera Portlanda, Terija Stotsa. Nakon što je u majstorici polufinala Zapadne konferencije uspeo da u gostima savlada Nagetse, on je na… »
"A SAD: - po još veće stvari!" Nikola Jokić objasnio onakvu reakciju posle tužnog kraja NBA bajke

"A SAD: - po još veće stvari!" Nikola Jokić objasnio onakvu reakciju posle tužnog kraja NBA bajke

Sportal blic 13.05.2019
Nikola Jokić nije skrivao emocije nakon što je prvi NBA plej-of u dresu Denvera okončao porazom u majstorici polufinala Zapadne konferencije od Portlanda. "Tužan sam, razočaran. Bila je ovo teška utakmica, imali smo svoje šanse, oni svoje, ali su… »
Nikola Jokić: Ovo je moja krivica

Nikola Jokić: Ovo je moja krivica

Mondo 13.05.2019
"Uznemiren je jer misli da nije učinio dovoljno da Denver dobije utakmicu, neverovatno je koliki pritisak stavlja na sebe, iako to nije njegova krivica!", rekao je trener Majkl Maloun posle utakmice. Bolan poraz Denvera pred domaćom publikom za… »
Jokić: "Zna se ko je glavni krivac za poraz..."

Jokić: "Zna se ko je glavni krivac za poraz..."

Sportske.net 13.05.2019
Manir velikog igrača, Meloun se ne slaže... "Šta da vam kažem, tužan sam i razočaran, imali smo svoje šanse, oni su svoje iskoristili, jednostavno, bili su pametniji", rekao je Jokić nakon utakmice. Novinari su ga pitali da uporedi poraz u… »
Meloun: Ovaj poraz je motiv, Amerika ceni Nikolinu igru

Meloun: Ovaj poraz je motiv, Amerika ceni Nikolinu igru

N1 Info 13.05.2019
Denver je završio sezonu posle poraza u sedmom meču serije sa Portlandom, a trener Nagetsa Majkl Meloun kaže da će ovaj izgubljeni meč biti motivacija za celu ekipu da bude još bolja naredne godine. "Čestitam Trejl Blejzersima, a što se nas tiče… »
Utučeni Jokić: Promašivao sam i osećam da sam odgovoran

Utučeni Jokić: Promašivao sam i osećam da sam odgovoran

N1 Info 13.05.2019
Nikola Jokić je bio vidno razočaran i nezadovoljan posle poraza Denvera od Portland Trejl Blejzersa u sedmom meču polufinala plej-of serije Zapadne konferencije. "Tužan sam i razočaran jer je bila teška utakmica, a oni su iskoristili pametnije svoje… »

Vesti dana »